Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok,1 csepp kis...

7 hetes vagyok,1 csepp kis barnás fehéres volt a bugyimon. Baj van vagy normális?

Figyelt kérdés
A következő mensim 2 nap múlva lenne esedékes.
2010. aug. 13. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez volt a mensid erre a hónapra! :)

Az első 2 hónapban nekem is így volt,1-2 barnás csepp mikor meg kellett volna jönnie.Azután már semmi nem volt.

Üdv.:4 hós baba anyukája

2010. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

normálisnak semennyire nem normális, de nem kell megijedni.

barnázás sokmindenre utal. vannak akiknek a szervezete még emlékszik a mensesre, írtad, hogy neked esedékes lenne, lehet, hogy emiatt van.

de jelenthet mást is. a lényeg az, hogy menj el egy ambulanciára és vizsgáljanak meg. illetve nem tudom UH- n voltál -e már. ha igen és volt szívhang, akkor nem biztos, hogy megvizsgálnak, mert sok orvos szerint ilyenkor egy vizsgálat többet árt mint használ, van aki ilyenkor csak szigorú ágynyugalmat pihenést rendel el.

de van aki ettől függetlenül is vizsgál.

általában utrogestant hüvelykapszulát szoktak barnázásra felírni, ez magzatmegtartó hormont tartalmaz.

pihenj sokat és feküdj, hogy ne menjen át vérzésbe, a méhedben ne legyen bevérzés.

2010. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
UI: mindenesetre hívd fel a dokidat ő mit tanácsol.
2010. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt egy kis barna a "mensi" idején és én el is mentem azonnal dokihoz, aki mondta, hogy minden rendben!


22hetes km.:)

2010. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!