Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok a 36 hetes, a...

Most vagyok a 36 hetes, a parom birja szex nelkul, nem azt mondom hogy nem birom de mikor mellem fekszik erzem hogy annyira kivanom, lehet ebbe az idoszakba meg szeretkezni annelkul hogy valami gond lenne?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nem tiltja, akkor lehet. De fontos, hogy mindketten akarjatok es hagyjatok abba ha valami nem stimmel.
2010. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet,mi még a kiiért napon is szeretkeztunk az első babával.Most mondjuk lehet hogy nem fogunk,mert most érzem hogy gond lehet.
2010. aug. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval nem a babával szeretkeztunk hanem egymással,de az első teresség alatt.Bocs,reggel van:-)
2010. aug. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én 35 hetes vagyok és a héten voltunk dokinál,megkérdeztem és mondta, hogy lehet (persze vizsgálat után) :) !

Üdv.

2010. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!