Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom, hogy a baba...

Honnan tudhatom, hogy a baba mozog?

Figyelt kérdés

Hallottam buborékolást, kopogást, madzag húzást, és olyat is, hogy sokan bal oldalon érzik először.

Lassan 16 hetes leszek és már nagyon várom, lesem mindig.-)

Félek, nem fogom felismerni majd...


2007. dec. 18. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kb félidőnél éreztem először, a hasam aljánál, középtájon és olyan volt a legelején mintha olajos ujjal simogatnának, ami persze egy idő után erőteljesebb lett és mostmár nagyon mozgékony. És amikor megéreztem, én se tudtam, hogy mi volt ez, kb 5 percre elgondolkodtam és akkor jutott eszembe, hogy biztos ő jelzett. Szóval, ha nem is rögtön, de tudni fogod!

Kellemes babavárást!

2007. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én mostmár 39 hetes kismama vagyok, és első kisfiú babámat várom:) Én 14 hetes voltam mikor először mozdult meg a baba, olyan érzés volt mintha belülről csipkedték volna a pocit, utána meg 3 nagyobb rugást éreztem de utána napokig semmi, és hirtelen beindult. Ne izgulj felfogod ismerni hiszen eddig ilyet még nem éreztél:)!

Mostanra már nekem egyre nehezebb mert ahogy mozog-mocorog ugy érzem hogy kiszakad a hasam, de amugy egy nagyon csodálatos és kellmes érzés, igy tudom hogy odabennt minden rendben van!!!

2007. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is első babás vagyok.Az első magzatozgást a 14.héten éreztem,bár akkor a mért értékek alapján egy kicsit le voltunk maradva a hetekhez képest.Egyik este az ágyon fekve,éreztem,olyan kis pillangó szerű volt.Addig is voltak méhösszehúzódások,de valah ez más volt.Az ösztönök megmondták,h ez ő,és nem a méhem játszik.Aztán nem is éreztem utána vagy két hétig.

Ma léptem a 18. hétbe,és ennek örömére akkora hacacárét csapott,egész nap szinte meg sem állt.Néha percekig éreztem,h most ott úszkál,és élvezi,h még van helye.

Bízz az ösztöneidben,és majd megsúgják,ha ő az!Épp most beszéltem anyával és ő mondta,h első gyereknél nem gyakori,h valaki érezze a félidő előtt rendszeresen.Ne aggódj,ha még nem kezd el rendetlenkedni.:)

2007. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!