Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehér, túrós folyás lehet...

Fehér, túrós folyás lehet antibiotikum kezeléstől amit egy hete kaptam meg? Tegnap kezdődött a folyás!

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem nem, a túrós folyást gomba szokta okozni a hüvelyben, ha nem viszket vagy csíp akkor nincs nagy baj még de azért a dokinak kéne erre felírni valami kúpot ne hogy felszálló fertőzés legyen belőle.
2010. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hál' Istennek nem viszket,nem is csíp!Épp hogy abba hagytuk a kezelést(kórházban is feküdtem majd 2 hétig)és most megint visszajött volna?Bár az nem gombás hanem bacis fertőzés volt...aaz a baj,h a dokim csak jövöhéttől lesz!
2010. aug. 10. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
az antibiotikum felboríthatja a hüvely flóráját is, és ez okozhat ilyen problémát amit írtál. nekem állandóan ez volt. a doki majd ír fel valamit rá. mondd el neki, hgoy antibiotikumot szedtél.
2010. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hát igen nincs kizárva, hogy visszajött, olyan nehéz terhesség alatt kikezelni ezeket a bacikat gombákat sajna, hát ha továbbra sem okoz panaszt akkor szerintem nem baj, ha csak jövőhéten mész a dokihoz :)
2010. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat....remélem nem lesz baj!Ám 25+5 kismama vagyok!
2010. aug. 10. 18:59
 6/9 anonim válasza:
Nekem is ilyenem volt az antibiotikumtól. Gyógyszertárban adtak rá kifejezetten erre való hüvelykrémet, attól elmúlt, még orvoshoz se kellet mennem:)
2010. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezért szoktak az antibiotikum után gombaírtót is felírni, hiszen az antibiotikum hajlamosít a gombásodásra.

Kezeltesd, nehogy baj legyen.

2010. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze,mindenképp....csak idegesít hogy csak a jövő héten lesz az orvosom!Nem lesz az késő?
2010. aug. 10. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj vissza máshoz. Lehet, hogy csak egy kenetvizsgálatot végez, az úgyis 1 hét, amire elkészül.
2010. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!