Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33+6 hetes vagyok,ma reggeltől...

33+6 hetes vagyok,ma reggeltől nagyon faj a bal oldalon lent a derekam illetve elől a petefeszkemnél, illetve a bal lábam. Ez normalis? Lehet valami ideget nyom?

Figyelt kérdés

Eddig hála Istennek nagyon jol voltam, abszolút nem volt terhes a varandossagom, azonban mar ejjel is éreztem, hogy a bal lábam faj, (olyan erzes, mint mikor nő az ember gyerekkorában vagy mikor pl beteg vagy nagyon sokat maszkalt) illetve lent a derekam is ugyanúgy bal oldalon fajdogal, mintha valami izom vagy a csont fájna valahol, illetve ugyanúgy bal oldalon elöl is (kb mint mikor menzi elott a petefészek kicsit faj), mintha valami húzodna. A ferjem amikor nyomást gyakorolt azokon a pontokon, akkor elmúlt.

Lehetséges, hogy a baba ugy fekszik, hogy pont valami ideget nyom?

Illetve mar nehezebben tudok aludni, vagy bizonyos szögben ülni, mert olyan erzes, mintha alig kapnék levegőt es az orrom ks be van dugulva...

Orvoshoz csak két het mulva megyek... csak azert kérdezem, mert hátha valakinek volt hasonló tapasztalata.



2020. nov. 8. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én már a 36. hétben járok de akkor kezdődött nálam is, közel hasonlókat éreztem. Eleinte nekem izomlázszerű volt és mindkét combhajlatban fájdogált.

Mostanra erősödött a fájdalom és csak a bal oldalt. Minden egyes lépésre, ágyban megfordulásra belehasít a fájdalom. A derekam is hol olyan mintha becsípődött volna hol elmúlik. A bal petefészekig is kisugárzik a fájdalom.

De nekem érezhetően odatelepedett a bal oldalamhoz a baba, tiszta deformált a hasam állandóan.

Szerintem normális nekem gondot eddig nem okozott azon kívül hogy elég szenvedős még a járás is.

2020. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok ugyan így fáj nekem is. Van hogy alig bírok menni és pont a bal oldalon és bal lábam nekem is. 😀 Én is 2 hét múlva megyek dokihoz, de szerintem ez ennyi idősen normális.
2020. nov. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33+3 vagyok, aludni alig tudok,folyton pisilnem kell,illetve a comhajlataim kegyetlenul fajnak,izomlazszeruen,bar ez mar kb 6 hete igy van nalam. Fordulasnal ugy erzem mindenem leszakad,hasam,hatam,labaim😅. Szoval szetintem ne aggodj, ez a terhesseg velejaroja :).
2020. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat szerintem ilyenkor mar az a csoda, ha valahol nem faj... En. 35.hetig voltam jol, na azota elegge oregasszony uzemmodra kapcsoltam.. Persze aktiv vagyok, hazimunka, bevasarlas, most a temetoket jartuk be, de huu.. Estere mar ugy kozlekedek, mint egy pingvin, derektol lefele minden sajog, feszit, faj. Kisfiam fejvegu, szerintem most illeszkedhet be a feje, mert nagyon nyom es faj is odalent, erzem, ha forgatja a fejet es uhh... Ejszaka 3 orankent kelek pisilni, inni, forgolodok sokat. Elkezdtem vizesedni is, igaz nem durvan, de zsibbadnak az ujjaim, neha alig birom behajlitani, aztan ha elindulok reggel jobb lesz. Nem sokat szedtem fel, 10 kilot, de igy 38 hetesen mar alig varom, hogy kibujjon, mert kezd nagyon terhes lenni a terhesseg :) Ja egyebkent a vege fele pihenj, ha mododban all minnel tobbet, illetve nagyon jol tud esni egy laza atmozgato torna, a labdat uis ajanlom, nagyon jo rajta csipo korozni, medence torna..
2020. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen köszönöm a válaszokat! Ez megnyugtató volt! Hála Istennek, most délutánra elmúlt , főleg, hogy meleg vízzel lezuhanyoztam, az sokat segített.

Mindenkinek nagyon jo egészséget kívánok!

2020. nov. 8. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!