Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhes leszek?

Veszélyeztetett terhes leszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5+3 voltam amikor megterhelhettem magam és bevéreztem. Arra a doki írt fel gyógyszert és pihennem kellett. Szépen el is múlt. Azóta többet pihenek, mint a tesóval annó. Tegnap (6+5) pakolásztam, takarítottam itthon. De nehezet távolról sem emeltem, mégis elkezdtem barnázni. Ami a pihenéstől abbamaradt. De ez már így lesz végig? Valaki járt már így, vagy hasonlóan?

Már az is nehéz, hogy a nagyobb tesót (nincs még 3 éves) nem emelhetem fel.

10-én (7+3) megyek megint dokihoz.

(A tesóval végig minden rendben volt, de előtte 5 hetesen elvesztettünk egy babát. Akkor a doki rám se nézett, csak hazaküldetett az asszisztensével.)


2020. nov. 6. 12:04
 1/3 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy az alkategóriában mellényomtam, hisz már babát várok. 🤦‍♀️


Ha valaki járt már így neki hogy volt? Ha veszélyeztetett lett, mit lehetett, mit nem?

2020. nov. 6. 12:09
 2/3 anonim ***** válasza:

3.veszélyeztetett terhességemet viszem.

Elsőnél 10x elejétől a végéig! másodiknál 5x elejétől középidőig, most a 3.nál 1x a 27.héten véreztem.


Első kettőnél teljes sex tilalom, nem emelhettem, nem állhattam sokat,nem sétálhattam sokat,nem erőltethettem meg magam. Tehát főzés takarítás amit lehet ülve.. És azt se folyamatosan.



Rengeteg kellett feküdnöm, marokszámra szedtem a magnéziumot.

2020. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20. héttől vagyok veszélyeztetett, jó darabig abszolút csak fekhettem, semmi ücsörgés, netán némi házimunka, csak mosdóba mehettem ki. Aztán egy rövid ideig kis sétákra kimehettem, majd megint teljes fekvés. 36. héttől kelhetek fel újra. Nekem ami a legelején volt minimális vérzés, azt elintézte a doki annyival, hogy pihenjek többet (progeszteron, magnézium mellett), és az elég is volt. A 20. héten nagyon véreztem, onnantól azért volt ennyire szigorú a fekvés. Úgy tűnik a fekvés, progeszteron (nem végig), magnézium elég volt, már a végefele járok a terhességnek.
2020. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!