Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Páromon egyáltalán nem látom...

Páromon egyáltalán nem látom az örömöt,hogy babát várok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amióta tudatosult benne, hogy 1 hónapon belül megszületik a baba, sík ideg. Akárhányszor megkérdezem , hogy milyen ruhát vegyünk a babának vagy ha éppen boltba vagyunk meglátok valami szépet csak annyit mond neki mindegy én jobban tudom mi kelhet egy babának. Mintha egyáltalán nem érdekelné ,hogy apa lesz. Pedig úgy indultunk neki a dolognak , hogy mindketten szeretnénk babát. Azóta még teljesen hidegen hagyja a dolog. Csak azon kattog a legjobban , hogy a munkájával mi lesz itt a vírus helyzet miatt.
2020. nov. 3. 04:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%

Az én első férjem azért lett ilyen a végére, mert becsajozott, aztán a gyerk 1 éves kora előtt meg is pattant.

Az meg hülyeség, hogy egy férfit nem érdekli a gyerekruha, a második férjem például kimondottan szeret válogatni.

2020. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

Nalunk 3.gyerek de neki 1.sajat, lattam h nem izgatjak a babaruhacskak, vagy a hordozo szinvilaga, nem erdekelte a pocakmozgas, nem kremezte a hasam, dolgozott, epitette a hazunkat, mivel volt rutinom, kivalogattam es megrendeltem mindent en, ahova menni kellett autoval oda egyeztettunk h mikor megyunk mit venni, legzesfigyelo, babakocsi, hordozo, kisagy.

Eljott a szules napja es reggeltol hajnalig fogta a kezem, tartotta a fejem, rotta a kilometereket a folyoson. Aranyoraban kezebe adtak a lanyat (fiut remelt) es elolvadt mint a vaj a mikroban. Ejjel felkel hozza, csititgatja, hazajon, megmosakszik es rogton keri h o ringathassa, minden messengeren kuldott fotot buszken mutogat a csaladjanak, baratainak, naponta 5x biztos szerelmet vall nekem. Akkora palfordulas ez a terhesseghez kepest h kapkodom a fejem.

Szerintem ne vedd zokon h nem tud valaminek orulni amihez foghatot meg sosem elt at, probald meg anyukaddal baratnoiddel megvitatni a ruhacskak szinet stb es remeljuk nalatok is atkattan majd, amint valosag lesz. Kitartas!

2020. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen normális a viselkedése. Férfiből van. Ne várd el tőle hogy válogassa veled a cuki rucikat,erre szerintem alkalmasabb egy barinő. Párom ugyan ezt csinalta. Majd mikor rá adtam a kis öltözetet mindig megcsodálta hogy milyen cukimuki
2020. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
9# Ha veszélyben a munkahelye, ami könnyen előfordulhat most a kovid miatt.. Akkor nem neveznén "materiális szarságnak".
2020. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egyedül vásárol is mindig meglát valamit amit muszáj megvennie neki. Hiszen szereti őt, engem, a családját..."


Na pont ez a materiális szarság.

2020. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
31%
Ha még húszan beírjuk az őskonzi mantrát, hogy „csak a nőket érdekli a babóca ruhája, a férfit csak a család eltartása érdekli”, akkor mindenki fel lesz pontozva?
2020. nov. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!