Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül egy újszülöttne...

Mennyibe kerül egy újszülöttnek bevásárolni, és mit kell vennünk?

Figyelt kérdés

Bútorok, ruhák, babakozmetikumok, bármi, amire szüksége/szükségünk lehet.

(Nem vagyunk milliomosok, nem a legdrágábbat vennénk, inkább középkategória.


2008. nov. 29. 10:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az alábbiakat választottam hosszas kutakodás után, jó minőségű, s kedvező árú!

Bútor:


[link]


Nyugodtan rendelj tőle, nagyon korrektek, házhoz is szállították, fizetni pedig akkor kellett mikor elhozták.


Babakocsik pedig itt vannak olcsón:


[link]


200.000.- Ft-ból bőven megvan minden, ruhácskákkal cumisüveggel stb., s szép, nem használt jó minőségű dolgok.


Ruhák, kellékek: Mária bababolt, Visegrádi utcában

2008. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem lesz olcsó mulatság. Szétnézek az adott címeken, és megpróbáljuk minél kevesebb pénzből kihozni a lehető legjobbat :)

Jó babázást és babavárást mindenkinek!

2008. nov. 29. 13:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Én félidős vagyok nemrég kezdtem el vásárolni de egyenlőre csak ruhát, szerencsésnek érzem magam mert nálunk nemrég nyílt egy babaruhaüzlet negyed áron lehet új ruhákat vásárolni pl plüssrugdalózó bélelt kiskabáttal és sapkával 1240 Ft, kocsiba 2 csomagos polár pléd 1490 Ft stb.angol ruhák és nem turkálósak, de biztos oda is elnézek majd.Én a Brendon árai szerint számoltam 150 ezret de szelektálok mert vannak dolgok amiket feleslegesnek tartok megvenni.Így viszont a ruhákkal sokat megspórolok.Kiságyunk van, örököltük saját magamtól(enyém volt)teszveszen nézz körül én is azt ajánlom.Úgyhgy végeredméynben szerintem 150-ből ki lehet jönni ha a kórházi cuccokat is beleszámolod.
2008. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, számíts azért arra is hogy biztos kaptok egy-két holmit ha megszületik a picur.
2008. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!