Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vegyek be, ha egész nap...

Mit vegyek be, ha egész nap émelygek? Nem hányok, csak rosszul vagyok, de nem csak reggel, hanem egész nap.

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:

hááát, én kakót ittam reggel, az jó volt egy darabig. Igazából az idő oldja meg. Kis szerencsével a 12-14. hét körül elmúlik.

Tudom, milyen, az első terhességem első 13 hete csak az agresszív hányingerről szólt egész nap egyfolytában. Mikor aludtam, nem éreztem legalább.

2010. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyél B6 vitamint
2010. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 eszo ***** válasza:

magnéziumot, vagy magne B6-ot szoktak javasolni!


jobbulást!

2010. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez van. Szedek napi 6x2db MagneB6-ot, mégis nagyon hányingerem van, délután mégjobban.

Ha bemegyek egy közértbe, akkor is erősödik, a buszon is-olyan fura szagúak az emberek.

Én most leszek 9 hetes kismama, a 6. hétnél kezdődött.

Ha eszek akkor jó, de előtte is és utána is ez van.

Kitartás.

2010. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az jött be, hogy reggel, mielőtt felkeltem,ettem 1-2 kekszet. Illetve a jeges víz meg a hideg gyömbér üdítő. Meg nem volt szabad megvárnom míg éhes leszek, mert akkor baromira rosszul voltam, ezért sós kekszet eszegettem, amikor éreztem, hogy kezd durvulni az émelygés.
2010. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

12.48 9 hetes kismami!


Szerintem jobb lenne, ha csak sima b6 vitamint szednél magnézium nélkül. Mert már most elég sok így a Mg beviteled és később mikor a keményedések miatt nagyobb szükséged lesz rá, már nem tudod hova emelni az adagot!

2010. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

12:48-as vagyok.

A dokim javasolta a 3x2 MagneB6-ot, lehet, hogy az előző terhességemből indult ki, amit a 20. héttől átfeküdtem a keményedések miatt. Nemtudom.

Most is görcsölgetett az elején a hasam, akkor javasolta + Utrogestan.

De a kisfiammal hányingerem alig volt, most pedig nagyon rossz ez az egésznapos rosszullét.

2010. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az más, ha az orvos javasolja!

Remélem most nem lesz gond a keményedésekkel, pihenj ahogy tudsz!

2010. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!