Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárgás folyásom van, nem sok,...

Sárgás folyásom van, nem sok, és nincs szaga, és nem viszketek, sőt a pisilésnél sem csíp. Holnap megyek dokihoz,8 hetes, és 2 napos vagyok. Normális ez, nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordul igen,csak a sárga az már lehet egy kis gombás fertőzés is.Emlitsd meg a dokinak,lehet kapsz hüvelykupot,nehogy átcsapjon viszketésbe.Meg lehet vesz kenetet is.Tőllem vett,mikor ezzel a panasszal voltam nála és hüvelykupot is kaptam.
2008. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A terhesség elején nekem is ugyanígy volt, a doki canesten kenöcsöt írt rá. Egy ideig elmult, most visszajött! Boldog babavárást! Üdv:17hetes kismami
2008. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Szerintem a legtöbb nőnek kapásból canesten krémet írnak fel, nem tudom miért, pedig van ettől jobb is, ami abszolút nem szívódik fel a nyálkahártyáról és a leírásában is szerepel, hogy terhességben alkalmazható. Pimafucin a neve. Ha valóban okoz tüneteket pl. viszketés, rossz szag, égő érzés a nemi szerveknél, a hüvelyben akkor valóban kell használni, de szerintem ezek hiányában semmit. Az én dokim annak idején pl. 12.ik hétig semmi nem adott hüvelyi úton. persze más az, ha komoly panaszok vannak.
2008. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!