Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedden még C3100, ma már...

Kedden még C3100, ma már C1111. Plusz pici véres, nyálkás valami. Hamarosan szülés?

Figyelt kérdés

Gondolom a nyálkás izé a nyákdugó lehetett, de csak nagyon kevés volt. Napjában többszöri derékfájás.

Meddig huzhatom még?

35 hetes kismama


2010. aug. 5. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

nagyon nem lehet tudni

lehet két nap lehet két hét és négy hét is ..

én azt mondanám egy héten belül megszületik.


Ügyes legyél és könnyü szülést!!!!

2010. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért vizsgálnak két naponta?

Egyébként ezek alapján az lenne a logikus, hogy nemsokára megszülsz, de ki tudja. Azért még jó volna, ha maradna a pici egy pár hetet. Pihenj sokat!

2010. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nyákdugóról annyit hogy nekem 33 hetesen ment el és kiírt napon szültem. 33. héttől mindennap volt jóslóm, fájt a derekam, hányinger, és kihúztam a végéig.
2010. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, csajok:)

Azért vizsgáltak 2x mert SZTK-ba járok NST-re mert a magándokim, kinél szülök ő másik városban van s megbeszéltük hogy ne kelljen folyton utaznom itt az SZTK-ba csináltak pár dolgot. Mivel az nst folytonos fájást mutatott, így vizsgált meg az sztk-s doki.

2010. aug. 6. 09:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor szültél végül?
2013. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!