Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok csak,,...

7 hetes terhes vagyok csak,, de minden nap fáj a fejem. Már így ébredek. Második baba,az elsőnél is sokat fáj. De most talán rosszabb. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 26. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Iszol eleget? Nálam ez volt a gond, nem ittam rendesen.
2020. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálok majd többet. Hátha köszi
2020. aug. 26. 18:26
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nincs esetleg vérnyomás problémád? Vérképed rendben van? Vagy esetleg hajlamos vagy migrénre, frontérzékenységre?
2020. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megittam 2 litert legalább egy nap (nem vagyok nagytermet), borsmentát inhaláltam, borogattam stb de semmi nem segített, migrénes fejfájásom volt 3 teljes hónapig minden nap, majd egyszercsak mintha elvágták volna eltűnt. A durvább napokon vettem be Panadolt és már 8-kor aludtam, ez az egy működött.
2020. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Alacsony a vérnyomásom, 106/60 körüli.
2020. aug. 26. 18:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szoktál kávézni? Nekem is alacsony volt a vérnyomásom terhesség alatt, és fájt a fejem is. A terhesgondozó dokim mondta hogy napi két kávé nem fog ártani, még jót is tesz. A fejfájásom elmúlt, és a vérnyomásom is jobb lett.

A sok folyadék is tényleg nagyon fontos :)

2020. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem terhességtől függetlenül is sokat fáj a fejem. Első terhességem alatt is sajnos sokat fájt, szinte minden találkozás alkalmával említettem a nőgyógyásznak is, védőnőnek is. Ők a Panadolt ajánlották.

Most a második terhességem alatt is a Panadolt szedem be, ha fáj a fejem.

Ami még bevált: sok folyadék (ha lehet, mentes víz), pihenés, de a zuhanyzás is segíteni szokott.

Kitartás! Ha nem vagy jól, inkább vegyél be egy Panadolt, mert az erős fejfájás sem tesz jót.

Sajnos jön a hidegfront, ami okozhat fejfájást, próbálj meg pihenni!

2020. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem ugyanez volt. A 13. hetig két naponta migrén. Terhes tünet ez is... szuper volt.
2020. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja nekem a paracetamol soha semmit nem használt. Algopyrint szedtem. Az jó volt.
2020. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!