Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi folyadékot iszol egy...

Mennyi folyadékot iszol egy nap terhesség alatt? Milyen összetételben (miket)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 07:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha belefacsarsz 1 citromot 1,5 liter vízbe , az a folyadékot is pótolja, és a gyomorégés is elmúlik tőle. A citrom lúgosít, nekem orvosok ajánlották kifejezetten gyomorégésre.
2010. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én mostfőként Kinley gyömbért, mert az segít a hányingeremen. Emellett főleg vizet+ gyümölcsöket eszek
2010. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Látom jó régi a kérdés de ha valaki erre téved és nem tud eleget inni annak ajánlom, hogy vegyen magának cukormentes müzlit és néha ha időnként bekap egy kiskanállal csak úgy szárazon garantálom, hogy lemegy minimum két liter szénsavmentes ásványvíz...;) Nálam ez a trükk. Mellette elég sok tejet is iszom így nekem bőven megvan a n napi 2-3 liter van hogy több is. 26 hkm
2013. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!