Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz utani pecsetelo...

Abortusz utani pecsetelo verzes baj lehet?

Figyelt kérdés
Abortusz utani negyedik heten szerelmeskedtunk eloszor. 5 heten megjott a menstruaciom. Ket het telt el a menszesz ota es azota elkezdett fajni a mehem. Nem is igazan faj, csak ugy erzem.. haromnaponta van egy kis barnas verzesem. Felek, hogy valami baj van. Hogy majd kesobb nem lesz gyerekem. Felek szerelmeskedni.. nehogy baj legyen.
2008. nov. 26. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem menj vissza minél előbb az orvoshoz, ha babát szeretnétek és valami baj van időben meg tudja kezdeni a kezelést, ezzel nem jó játszani. Lehet gyulladás a műtét miatt, illetve lehet hormonzavar is a háttérben. Gyorsan menj orvoshoz, ezzel megelőzhető a későbbi baj.
2008. nov. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is orvoshoz kell menni! Bár egy küret után nem csoda, ha fáj a méhed..De lehet ez gyulladás jele is szóval irány a doki.
2008. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, azonnal menj vissza az orvosodhoz... Előfordulhat, hogy valami sajnos bent maradt, vagy hegesedet...

Ezt zárja ki a doki...

Egy eü küretet gondolom nem szeretnél most...

2008. nov. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem missed ab. műtétem volt. Műtét után 4 héttel voltam együtt a párommal, nem fájt. Nekem is pont 5 hétre jött meg, minden gond nélkül. Sőt! Talán egész életemben ez volt a legkönnyebb mensim. Azóta rendszeresen vagyunk együtt és semmi probléma. Szóval a lényeg, hogy nem normális dolog amit észlelsz, sürgősen menj dokihoz. Lassan eltelt 2 hónap és most jelentkezik fájdalom? Lehet tényleg gyulladás van valahol. Menj el dokihoz és legalább megnyugszol.
2008. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!