Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok. 5-6 hetes...

21 hetes vagyok. 5-6 hetes terhesen csináltak toxoplazma vizsgálatot ami negativ lett azóta csak sima vérvételen volam ott minden rendben volt. Mennyi az esélye hogy terhesség alatt elkapom ha jobban vigyázok még az eddigiéknél is?

Figyelt kérdés
2007. dec. 15. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az állatorvosomat kérdeztem,azt mondta, még életébe nem szűrt toxos macskát, pedig egy párat megvizsgált. Ez igen megnyugtatott...

Azt mondta, igen túllihegik ezt a kérdést..

Én sem érintkezem a macskával, néha megsimizem, de mindjárt kezet mosok utána, attól még semmi baj nem lesz. Ne félj

2007. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Szia!Nekem is úgy kellett kihisztiznem a második szűrést, mert nekünk van macskánk de negatív lett az első.Szerintem ne hagyd magad.Megnyugszol ha megcsinálák és még mindig negatív.20 hetes kismama
2007. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kevés macska vírushordozó, és ha betartod a higiéniás szabályokat, nincs mitől félned. Ne pucolj macskaalmot, ne dolgozz földdel és moss kezet a cica után. Ennyi. Jó babavárást!
2007. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom,h honnét szedték a többiek ezt a macskás sztorit.. vagy nekem kerülte el valami a kérdésedben a figyelmemet?Amúgy szerintem semmivel sem több az elkapás esélye,mint baba nélkül.Figyelj oda,és így csökentheted a kockázatot,de nem élhetsz egy búra alatt!Semmi sem biztosít az ellen,h nem kapod el,és az sem biztos,h elkapod...
2007. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én azt olvastam, hogy olyan mint a bárányhimlő, egyszer elkapod utána már védett vagy! Szerintem akinek régóta van macskája, már rég túlesett rajta.
2007. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!