Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lesz valami változás?

Szerintetek lesz valami változás?

Figyelt kérdés
Az anyósommal nagyon rossz a kapcsolatom. 2 éve nem beszélünk, nem is találkoztunk, megtiltotta, hogy oda menjek hozzájuk, nagyon utál és ellenem van.. indoka nincs.Eddig nem is érdekelt, mert én is hasonlóan érzek iránta, de most,hogy jön a baba, kezd aggasztani a dolog... majd nem mehet oda a gyerekem sem? Ha én nem mehetek oda, akkor a gyerek sem fog.. vagy egyáltalán van rá valami esély, hogy ha megszületik a pici, akkor majd másképp lesz? Vagy majd a babát is utálni fogja, mert én vagyok az anyja?
2010. aug. 2. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kismama,

Anyosodat meg fogja utni a guta, hogy nem lathatja a kisunokajat. Ha nem, akkor meg meg sem erdemli, hogy lassa.

Sajnos vannak korlatolt emberek, ezellen tenni nem lehet.

Sajat magat bunteti a haraggal es hidd el, te sokkal boldogabb vagy nelkule, mint o nelkuletek.

2010. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem tudom, értesült e már róla, hogy jön a baba?!

Ha még nem, én biztos odamennék a férjemmel/párommal együtt és elmondanánk az örömhírt, és megkérni, hogy öntsünk tiszta vizet a pohárba. Már csak a baba kedvéért, hogy ne veszekedésbe és családi viszályokba szülessen egy új élet. Van már így is annyi rossz tényező a világban, legalább a család maradjon "tiszta". Valami ilyesmit mondanék neki.

Ha viszont tudja már, de különösebb képen nem érdekli a dolog, akkor nem mennék oda, és a babát sem vinném oda. Ha kíváncsi rá majd eljön és megnézi. Persze, ezt a pároddal/férjeddel is meg kell beszélni, ő hogy látja a dolgot!

2010. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tud róla.. párom testvérének a feleségével jóban vagyok, ő jár hozzájuk és elmondta. Azt mondta az anyós totál ki volt akadva, mert látja, hogy tényleg szeret a fia és komoly a babával a dolog, meg vágta a pofákat. Ha valami nem tetszik neki, mindig várható valamiféle támadás a távolból, már egyszer elérte, hogy szétmenjünk, szerintem most azt akarja majd elérni, hogy elvetessem a picit, de ezzel elkésett, na meg nem ő fogja eldönteni! Nem tudom mennyi esély van a változására..de ha így áll hozzá, akkor tényleg felehtse el, hogy valaha is látni fogja a picit.. azért sz..rul esik, mert évekig próbáltam a szívébe kerülni, de falat vont köré.. eldöntötte, hogy utálni fog és kész.
2010. aug. 2. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így vagyok anyóssal, csak Neked legalább a szemedbe mondja, hogy utál, nekem csak kavar, meg fúrkál.


Mi mondjuk úgy vagyunk, hogy 2-3 havonta úgy megbánt, hogy nem vagyok hajlandó vele beszélni, vagy Ő talál ki vmit, hogy miért sértődik meg a fiára.

Nekem az a mázlim, hogy a férjem 100%-ig mellettem áll, nincs ebből balhé köztünk, mindig a banya szívja meg, mert olyankor a férjem sem megy hozzá, pedig én nem uszítom, sőt mondom, hogy csak az anyád, meg izé...


na, lényeg a lényeg, hogy mikor babás lettem, tök odavolt, hogy unoka meg minden, de megint nem bírt magával, csak 5 hónapig.

Most 38 hetes vagyok, és tegnap jött át először azóta, magyarán jól kimaradt a terhességből.

Szerintem most béke lesz míg a kicsi meglesz, meg utána 1-2 hónap, aztán visszatérünk a régi kerékvágásba.


Szóval szerintem ne fűzz hozzá sok reményt...:-(

nekem is nagyon rossz érzés, hogy nem lesz a kiscsajunknak imádnivaló nagyija, de sajnos ez van...:-(


Azért Neked kívánom, hogy rendbe jöjjenek a dolgaitok, és legyen a kicsi körül egy szerető család!


Üdv:

38 h.km.

2010. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) a párom mellettem is ott ál szerencsére, de akkor is aggaszt az a lökött nő, mert nagyon szeret háborút indítani a semmiből, hátulról mellbe, és totál váratlanul érnek a dolgok. Egy időben a párom tesójának a feleségét is utálta, mikor úgy volt, hogy terhes, odament és elráncigálta orvoshoz, hogy márpedig vetesse el. Várom, hogy mikor jelenik meg az ajtóban, én aztán nem megyek vele sehová az biztos! Majd kiderül mi lesz.. de én sem fűzök hozzá sok reményt. Nem értem mért kell utálkozni, nem ártottam neki semmit,örüljön, hogy boldog a fia, és lesz egy unokája...
2010. aug. 2. 22:50
 6/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Szia! A szüleim példáját tudom felhozni. Anyut utálta az anyósa, mert anyu 28 volt, apu meg 24. Úgy érezte hogy túl fiatal apu a házassághoz, és nem óvónőt szánt mellé hanem orvost. De amikor megszülettem egyből kezesbárány lett :)

Hátha nálatok is így lesz. Azért kitartást neked és ne idegeskedj, örülj a babának! :)

2010. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22.32 vagyok.


Hű, ez durva, hogy elrángatja a dokihoz az elvetetés miatt...de nagyon gáz, atyavilág...

2010. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elég agybeteg a nő :) Ezért gondolom, hogy itt nem lesz változás :S
2010. aug. 3. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!