Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mintha hajszál lógna a sípcson...

Mintha hajszál lógna a sípcsontomon?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van, mintha pókhálóba sétálnék, vagy hajszál lógna de csak elöl a sípcsontomon alul. Ez mitől lehet? 20 hetesen kezdtem el érezni kb. most 23 hetes vagyok. Vitamin, ásványi anyag hiány, vérkeringés? Mi a szösz?

2020. júl. 7. 12:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Orvos. Lehet, hogy vérkeringési, ízületi probléma.

Csak orvos tudja, mi lehet.

2020. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp megyek, csak gondoltam hátha valaki érzett már ilyet.
2020. júl. 7. 12:19
 3/20 anonim ***** válasza:
A csontodban érzed?
2020. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem, a bőrömön
2020. júl. 7. 12:24
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Ez valamilyen keringési probléma lesz.
2020. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Keringés,az erekben.
2020. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Keringési probléma

Nekem is van keringési zavarom, szedek rá gyógyszert. Van, hogy mondjuk a kezemben 0 vér van, és egyfolytában bizsereg.

2020. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
frankó, és terhes vagy?
2020. júl. 7. 14:31
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen, de ez egy régebbi probléma, már vagy 10 éve tart.
2020. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy miért pont most, és nem vészes, csak ha nagyon odafigyelek és nincs a lábszáramon semmi, tehát nem hosszú a naci. És még azon is gondolkodtam, hogy ez összefügghet-e a gerincferdülésemmel, vagy azzal, hogy időszakosan tikkel a bal szemem :D nem vagyok én se egy átlagos alkat. Vérnyomás jó, végtagok nem hidegek, nem vagyok se vizes, nem zsibbadok, nem is értem ezeket, holnap megmondom neki mi a helyzet :D lehet azt mondja nem baj, már kértem időpontot a fül-orr gégészetre is, mert mikor ha nem most, olyan volt mindig mintha félre akarnék nyelni, és a kajamaradék a torkom tövénél maradna, erre belenézek a tükörbe a számba és van egy kisköröm nagyságú oda nem illő lógó valami ott. Hát ez betojás már :D nem cigizek, 3 óránként eszem kiszámolt adagokat, hogy ne essen le és ne menjen fel a cukrom, mert előző terhességnél is terhességi cukros lettem. Hát majd megírom mit mondtak :D
2020. júl. 7. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!