Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a szívhang és...

Mi a különbség a szívhang és aközött, hogy "szívműködés látható"?

Figyelt kérdés

a papíromra az utóbbi van írva. mikor hallanak ténylegesen szívhangot.

bár nekem az uh-t végző hölgy ki is hangosította a szívdobogást. de a papírra mégsem az került föl, hogy "hallható". ez volt 5+5 hetesen.

ha valaki pontosan, hogy van ez, hogy mérik, ilyesmik. akkor ossza meg velem. mert nekem még egy kicsit homályos ez a téma. köszönöm. :)


2010. aug. 2. 08:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

hát, persze, hogy ez a lényeg. :)


én is erre gondoltam, hogy értelmezési különbségek miatt elbeszélünk egymás mellett. és talán ő is arra gondolt, hogy még nincs szív, csak szívcső. de az a lényeg, hogy a szívcső pulzálást is lehet mérni. de, hogy ezt miért felejtette el megemlíteni? na, mindegy. majd a következő uh-n már mindenképp kell hallanunk valamit. remélem minden rendben lesz

2010. aug. 2. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!