Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalmas csikló. Mitől lehet?

Fájdalmas csikló. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja borzasztóan fáj a csiklóm. A folyásom normális, sehol máshol nem viszket, nem ég, nem fáj, egyedül a csiklóm.

Nem voltunk együtt ág utóbbi időben, tehát nem kidörzsölődött.

Szinte állandó a fájdalom, de főként estére jön elő. Mosakodás után kis ideig jobb, aztán kezdődik megint.

Holnap megyek orvoshoz és megkérdezem, de addig is ötlet valakinek, hogy elviselhetőbb legyen? Még semmit nem kentem rá, nem mertem.

32 hetes terhes vagyok


2020. jún. 17. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyomja a baba a szeméremcsontot (is, meg mindent is), ez kisugárzik, tele van idegvégződéssel, így érzékenyebb. Szülés után elmúlik.
2020. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ennyire, hogy kb létezni is nehezemre esik miatta? :S
2020. jún. 17. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is nyomja a baba a szemeremcsontom es faj is... Na de annak koze nincs a csiklomhoz.. sztem mas a gond... 36 hkm
2020. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vmi gombás fertőzésre tippelnék. Nem törvényszerű, hogy viszkessen, főleg az elején.
2020. jún. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Canestent kentem rá elsőkörben én is, mivel egyből gombát a gondoltam. De csak ritkán használ úgy érzem, legtöbbször semmit sem ér, ezért gondolnám, hogy vagy ez IS vagy valami más áll a dolog háta mogott
2020. jún. 18. 08:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem a dokimat, Canesten kúp/tabletta és krém, mivel valószínűleg a hüvely folyástól felázott és begombásodott.
2020. jún. 18. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a canesten sosem valt be eddig gombara, mintha meg rontott is volna. En candibene kremet hasznalok, orvosom ajanlotta canesten helyett.
2020. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!