Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy éltétek meg az ikerterhes...

Hogy éltétek meg az ikerterhességet? Hányadik héten szültetek? Miután megszültek hogy foglalkoztatok velük? Egyedül is bírtátok?

Figyelt kérdés
Most derült ki hogy ikreket várok és hát minden szempontból eléggé meg vagyok ilyedve.
2020. máj. 18. 23:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Fa farfekvéses akkor pont hogy rizikósabb, egy sima szülést sem minden doki enged úgy. Kicsit meg vagy zavarodva kérdező néha a dolgokkal😊
2020. jún. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, fej...
2020. jún. 8. 06:16
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja igy mar ertem

Akkor a dokik is rábolintanak akkor semmi akadálya a természetes szülésnek. Bocs hogy igy irtam,csak először félreirtad a most derült ki hogy ikrek,és lassan szülsz,mostmeg a fekvésük😊 hát szoritok a természetes szüléshez. Amugy azt mondják ha az első kibujik akkor a másodiknak már sina utja van, sok sikert

2020. jún. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy ennyi hülyeséget írok időnként, de egyre jobban fáradok és sokszor végig se gondolom rendesen...
2020. jún. 8. 06:49
 25/25 anonim ***** válasza:
Semmi baj😊
2020. jún. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!