Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhes vagyok és a...

5hetes terhes vagyok és a munkámbol kifolyolag elég sokat gyalogolok, ártok vele a magzatnak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

nemtudom mennyit gyalogolsz, de én kb. 2órát mentem mindennap a terhességem ideje alatt.még az utolsó nap is.

4hónapos,egészséges kisfiú anyukája

sok boldogságot

2008. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szintén 5 hetes vagyok, így nagy gyakorlati tapasztalatom nincs, de eddig én csak azt hallottam, hogy a séta csak használ, a babucinak. Sajnos nekem ülő munkám van, az biztos kevésbé használ, de igyekszem majd én is sokat sétálni :-)

Gratulálok, és a legfontosabb: NYUGI

2008. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jo neked, hogy csak gyalogolnod kell. Sajnos nekem cipekednem is! Hipermarketben dolgozom. :(
2008. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 juditzita ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hipermarketben dolgoztam, napi 8-9 órán át mentem, 28 hetes koromig. Semmi baja nem lett a babámnak, most 2,5 hónapos.:)

A cipelést próbáld meg elfelejteni. Szólj az állapotodról, és nem kötelezhetnek a cipelésre!

2008. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoltam mar vagy 3 hete, de mult heten korhazba kellett mennem, mert ennek ellenere polcot toltottem fel. Azota jol vagyok, es legutobb hala Istennek csak penztargepen voltam, ill. rendbetettem a polcot, vagyis elorebb huztam a termekeket, hogy ne legyen osszevisszasag, ehhez pedig nem kellett cipekedni. De nem tudom mi lesz legkozelebb....muszaj vigyaznom!
2008. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, biztos nem ártasz, rosszabb, ha valaki egyáltalán nem mozog. Én a 30. hétig dolgoztam, pult mogott, karácsonyi foszezonban, akkor már sajna 20kg plusszsúllyal futkároztam egész nap, mindketten egészségesek vagyunk. Ha az orvos nem lát valamilyen egészségi problémát, nem kell elhagyni magunkat, de persze persze, túlvállalni sem:)
2008. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!