Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » FONTOS! Felfáztam, és érzem,...

FONTOS! Felfáztam, és érzem, hogy csíp szinte a hugyhólyagomnál is, és nagyon gyakran pisilek! Mit szedhetek, ha 10 hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Homeopátia előnyben!
2010. júl. 29. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem rá semmit, de rengeteg teát ittam, ami kimosta a bacikat. A vizeletvizsgálat is negatív lett! Sok-sok folyadék, szerintem legjobba tea.
2010. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, próbáld meg a rengeteg teát, persze ne feketét. Kamilla, zsálya, de ihatsz zöld vagy fehér teát is. A lényeg, hogy nagyon sokat igyál.
2010. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok folyadék, mondjuk kamillatea.


DE...én vesemedence-gyuszival kezdtem a terhességet kb 4 hetesen.


Érdemes orvoshoz menni, és terhesen nem kísérleteznék, mindennél fontosabb a baba.


Lehet, hogy sikerülne megoldani házilag, de én inkább orvoshoz mennék.


Van olyan antibiotikum, amit adhatnak terhesség alatt is.

2010. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

utcsó vagyok!


ja, és homeos/gyógynövényes cuccoktól általában óvnak a dokik, mert nem igen tudni, mi van pontosan bennük, így ezekről is egyeztetni kell a nődokiddal!


8+5 hetes

2010. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel a felfázás bakteriális fertőzés, antibiotikumra van szükséged, nagyon nem lesz jó vége, ha házilag kúrálgatod magad. rámehet a vesédre, petefészkedre is és ha most nem kezel ki orvos, folyton visszatérhet. mellesleg ha begörcsöl a hólyagod, el is vetélhetsz és ez nem vicc! a doki majd ír olyan antibiotikumot, amit terhesek is szedhetnek.
2010. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha csak egy sima felfázásról van szó, én azért 1, max. 2 napig kipróbálnám a nagyon sok folyadékos kúrát, és ha elmúlik, akkor nem kell szedned antibiotikumot, ami akármennyire is szedhető terhesség alatt is, azért nem tesz túl jót. És, ha nem segít, akkor ha mész orvoshoz, kérd meg, hogyha lehet, elkerülnéd az antibiotikumot. Előbb nézzék meg, pontosan milyen baktériumról vagy fertőzésről van szó! Mert a magyar orvosok szeretnek felírni minden bajra antibiotikumot labor eredmények nélkül, sajnos.
2010. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt értsétek már meg légyszíves, hogy olyan, hogy sima felfázás nincs! ilyenkor minden esetben BAKTERIÁLIS HÓLYAGGYULLADÁSRÓL van szó, aminek a felfázás csak a köznyelvies elnevezése! orvoshoz kell menni, nem otthon kezelni meg homeopátiával kóklerkedni, pláne nem várandósan!
2010. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De azt is értsd meg, hogy nem mindenre kell antibiotikum!!! Főleg terhesen! Civilizált országban előbb megvizsgálnak, megvárják a labor eredményeket és csak utána írnak ki gyógyszeres kezelést! Itthon ez ritka! Nemcsak bakteriális fertőzés okozhat felfázást!
2010. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én Cantaris nevű homeo bogyót szedtem rá! És tengeri sós vízbe ültem, plussz zsurlófű teát ittam 3 nap alatt elmúlt ennyit adtam magamnak utána jött volna az antibiotikum!
2010. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utcsó!

Terhes voltál???



TERHESEN NEM SZABAD KÍSÉRLETEZNI, DOKI, ÉS VAN OLYAN ANTIBIO, AMI SEMMMMIIT NEM ÁRT A BABÁNAK!!!


Hihetetlen felelőtlenség és medencei fertőzéssel szórakázni, az oly könnyedén rámegy a petefészekre, méhre, stb.....hűűűűű

2010. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!