Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességgel jár, hogy nincs...

Terhességgel jár, hogy nincs kedvünk annyira a dolgokhoz, mint pl. takaritás?

Figyelt kérdés
Régebben ez nem okozott gondot,de most csak huzom hallogatom a házimunkát.Szivem szerint nem csinálnék semmit.Más is van igy ezzel?22hetes
2008. nov. 22. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

gondolom azért van, mert jobban fáradunk, nem bírjuk annyira a fizikai megterhelést.

Én a terhesség elején veszélyeztetett voltam, szigorú fekvésre ítélt a doki, aztán a 11. héten már felkelhettem.

Nekiestem a házimunkának, szinte élveztem, hogy nem kell feküdnöm, hogy csinálhatok szinte bármit.

Aztán a lelkesedésem kezdett lelohadni...most már én is győzködöm magam, hogy takarítsak, stb.

2008. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem is volt egy időszak,h nehezemre esett, nemvolt edvem. Most h közeledik a vége csinálnám kedvet kaptam,csak most nem bírom,mert keményedek,hamarfáradok.

De úgyis az utolsó hetekben beindul a fészekrakási ösztön, és majd meg semlehet állítani.

azt csináld amihez kedved van,és míg megteheted.

Utána úgy sem lesz másra időd csak a babóra meg a takarításra.

Boldog babavárást

30 hetes kismama

2008. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem elkapott a fészekrakás... Alig lehet lecsapni, takarítok és paklászok, egyedül főzni nem bírok, mert folyton hányingerem van a szagoktól:(
2008. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!