Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire van erő, lehetőség a...

Mennyire van erő, lehetőség a gyermekágyi idő alatt a hajmosasra?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon buta kérdés :D de pakolok es azon gondolkodom, vigyek.e sampont meg hajszaritot?. Előfordulhat hogy tobb ideig leszek bent a picivel, nem lehet tudni.
2020. ápr. 13. 17:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Igy, hogy nem tudni, hogy engednek e csomagot atadni,lehet nem art ha van nalad. Vannak a dmbe ezek az apro samponok. Nen foglal nagy helyet,de megis van nalad. En egyebkent nem vittem, eszembe se jutott a hajammal foglalkozni, de szobatarsam peldaul mosott. En osszekotottem aztan elvoletam ugy egy hetet. Alapbol se mosok csak 1- 1,5 hetente
2020. ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Én mostam hajat a kórházban. Második naptól már teljesen jól voltam, a kialvatlanságtól eltekintve. 4-en osztoztunk egy zuhanyzón, nem volt gond a beosztással.
2020. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Erőm lett volna de végül nem mostam hajat bent. Indított szülésem volt egyébként, vasárnap megmostam a hajamat és csütörtök reggel már otthon voltunk ezért teljesen vállalható maradt Hajszárítózni ha nem vagy egyedül a szobában akkor szerintem udvariatlan de egy mini sampont vihetsz.
2020. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Horaires ***** válasza:
100%
Lehet rá időt szakítani. :) Csak egy jó darabig ez is olyan lesz, mint minden más, nem akkor csinálod amikor te akarod, hanem amikor a baba hagyja. :D Én egy kicsi plikkes sampont vittem magammal, amilyet hotelekben adnak. Hazajövet előtti nap mostam hajat. Levegőn hagytam megszáradni. A helyedben nem pakolnék hajszárítót, fontosabb a hely a táskában más dolgoknak.
2020. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én utoljára olyan szobába voltam, hogy két ágyas és ehhez külön fürdőszoba. Reggel szültem, és úgy leizzadtam, hogy este hajat is mostam.


Őszintén első szülésnél nem emlékszem, akkor majdnem elpatkoltam, bent kellett a vajudóba aludnom és folyt belém a vér és infúziók. Annyira kipurcantam, hogy szerintem csak otthon 5 nap után mostam hajat.

2020. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Császáros voltam. A műtét utáni nap hajat mostam mert nagyon büdinek és csapzottnak éreztem. Ilyenkor még sokat alszik a baba, azért idő van rá :)
2020. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Mennyi igényes anyuka.... végre.Ugye hogy van 10 perc hajat mosni? 😊
2020. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Én azért vittem, mert bent feküdtem előtte tíz napot már, mert nem indult be. Szülés után csak utolsó nap mostam hajat hajnalban, csak hogy magamnak nézzek már ki valahogy.
2020. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

3 és fél hetet voltam kórházban. Úgyhogy igen, volt samponom és hajszárítóm is... Ha udvariatlan, ha nem. Az nagyobb gáz, ha vizes hajjal rohangálsz...

Egyébként császármetszésem volt, ahol én szültem, ott 1 hétig tartanak vele kórházban. 1 hétig nem bírja a hajam mosás nélkül, tehát szülést követően is mostam hajat a kórházban.

2020. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
mikor én szültem 40fok volt, szóval hajszárítót nem, de sampont pakoltam. Meg is mostam a hajam, asszem vasárnap (pénteken született, programcsászár volt, így péntgeken reggel még hajatmostam). Mondjuk én amúgy sem szoktam szárítani, jól megtörlöm és befonom. Fenékig ér, egy örökkévalóság lenne szárítani :D Meg azért nem biztos, hogy örülnének neki, ha a babák felkelnének rá.
2020. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!