Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 38-dik hét végén járok és...

A 38-dik hét végén járok és még mindig nem szállt le a hasam, ez normális még ilyenkor?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is a 38. hétben járok és még mindig fent van a hasam. Mondjuk nekem még farfekvéses a babám, azt gondoltam, hogy azért lehet. Talán kivárják az idejüket, nem sietik el a dolgot. :-)
2008. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egyáltalán nem szállt le a hasam.

Az első babánál nem mindig szokott.

Üdv: 2 hetes csipet anyukája

2008. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez most akkor nem függ össze a szüléssel?
2008. nov. 22. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:

38 hetes terhes vagyok, és nekem körülbelül a 30. héten fordult meg (lefelé). Azóta nem lehet kirobbantani onnan.

Örülök neki, hogy most már biztosan nem lesz farfekvéses, de az óránkénti WC-re járkálást már nem nagyon bírom.

Nem akarlak elkeseríteni, de nem valószínű hogy még megfordul, hisz a vége felé már nagyon kevés hely neki egy ekkora mozdulatra.

2008. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Be van forduva a baba már régóta, csak a hasam nem szállt le!
2008. nov. 22. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem szállt még le holnap vagyok 39hetes, azt szoktam olvasni az első babánál leszáll már a 36.héttől is akár, a második után akár csak a szülés előtti órákban..nem tudom mi lesz én már várom h lejebb menjen a hasam.

Sok boldogságot kívánok!

2008. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én olyat is olvastam, hogy nem mindenkinek száll le a has, tehát szerintem ez egyénfüggő is!
2008. nov. 22. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!