Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan működik? Orvost kell...

Hogyan működik? Orvost kell fogadnom vagy szülésznőt?

Figyelt kérdés
Kinek kell majd fizetni? Ha ügyeletes dokinál indul be a szülés, akkor is behívják a dokimat? Szülésznő is van ügyeletben?
2008. nov. 21. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fogadott orvosom volt,és amikor beindult a szülés,csak ügyeletes orvos volt bent.Behívták a dokimat,neki fizettem.

Nem fogadtam szülésznőt,de annyira rendes volt,hogy neki is adtam.

Lehet fogadott orvosos,és fogadott szülésznőd is egyszerre!

2008. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van saját orvosod, akkor nyilván ő fogja levezetni a szülést. Szülésznőt nem kötelező választani, de lehet. Szülésznő is van ügyeletben. Ha fogadott mindkettő, akkor illik mindkettőnek pénzt adni.

Ja, és ha a dokid nincs bent akkor, amikor éppen megindul a szülés, akkor általában be szokták hívni.

2008. nov. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletes orvos, és szülésznő is van bennt. Bármit fogadhatsz, ami szimpatikus. Ha van fogadott orvost, vagy szülésznő akkor őket hivják be.
2008. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már így tisztább a dolog!
2008. nov. 21. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!