Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. 5-6 hetes terhes vagyok...

Kb. 5-6 hetes terhes vagyok (nem tudom, mert kedden megyek első uh-ra). Mióta terhes vagyok nem alszom éjjel rendesen 2 óránként pisi, ég, fáj a gyomrom. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem tudom ez természetes?Vajon meddig tart?Jó lenne már aludni egy jót:)
2007. dec. 12. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok orvos,de sztem a baba miatt vagy kicsit feszültebb.Ha meglesz az uh valószínüleg megnyugszol.Igyál este 1 dl vörös bort.Az segít.Jobb mint a nem alvás....Én is zoktam ,az orvosom javasolta mert elég feszült vagyok.Sok sikert a babához.

Egy 18 hetes kismama

2007. dec. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon rosszul alszom. 7 hetes vagyok, és minden éjjel többször pisi, aztán sokszor már 4-kor vissza sem tudok aludni. Ez az esti pohár vörös bor tetszene, mert kívánom is, de nem árthat a babának?
2007. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a hormonok és a szorongás okozza, meg az alhasi változások. Próbálj meg lazítani, és nem bort, hanem egy pohár langyos mézes tejet javaslok. Pisilni végig fogsz járkálni, sajnos... lesz nyugodtabb időszak, középidőben biztos! Jó babavárást!
2007. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség velejárója a nem jól alvás, de majd változni fog, türelem. Néha visszavisszatér, de ki lehet bírni. A pisi majd pár hét mulva csökken, de a gyomorégés akár végig megmaradhat. Mindenki más.

A bort higítva olvastam, hogy lehet, ha megkívánja a kismama, de nem sokat és nem sűrűn.

2007. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!