Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben hány...

Az első trimeszterben hány kilót szedtetek magatokra?

Figyelt kérdés
Igaz, nagyon émelygős-hányós voltam, de én fogytam... nem lesz ettől baja a babának?
2010. júl. 23. 07:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt is hozzátenném, hogy most vagyok 49 kg tehát nem voltam "túlsúlyos" a kezdetekkor sem. 167 cm magas vagyok.
2010. júl. 23. 07:39
 2/14 anonim ***** válasza:
én is fogytam bár mindössze 1kg-ot.aztán havi 1kg-ot hiztam és egyszer hirtelen 5kg-ot amikor abab is megindult a novésben.
2010. júl. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja ettől!!! Van aki ilyen alkat, vagy típu, nem is tudom hogy nevezzem. Hidd el, majd jönnek még föl kilók, ha nől a baba. Barátnőm is így volt, 9 kilót hízott a végére, 2-3 kg maradt rajta szülés után, de már le is ment. A kislány gyönyörű, makk egészséges.

Én már nem voltam ilyen szerencsés, 22kg-ot híztam, első trimeszterben 3 kg-ot, a másodikban 6kg-ot,majd a harmadikban a többit.

2010. júl. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
bocsi: típus :-)
2010. júl. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én összesen 12kilót híztam,ebből az első trimeszterben 6-ot, a másodikban 5-öt és az utolsóban 1-et. Az első 3 hónapban rengeteg édességet,fagyit,kakaós csigát,buktát stb..ettem, ezért híztam akkor többet.
2010. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

En is vegig emelyegtem es rosszul voltam az elso trimeszterben, egyszer sem hanytam, ha meg ettem, akkor elmult azalatt a rosszullet es az emelyges, megis csak 1 kg-ot hiztam.168 cm es 55 kg voltam a terhesseg elott, most pedig a 18 hetet betoltottem es 60 kg vagyok.Ne aggodj, nem lesz semmi baja a kisbabadnak.

Gratulalok es boldog babavarast kivanok!

2010. júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én most leszek 12. hetes és eddig én is csak fogytam 2 kilót. (170 cm vagyok és mostmár csak 61 kiló). Pedig nem is voltam hányós!
2010. júl. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A babának semmi baja nem lesz ettől, nyugi.Ilyenkor még olyan pici, hogy az ő tápanyag szükségletei még így is bőven fedezve vannak.Sokan vannak így mint te.Hidd el, a baba mindent megkap.Amiből hiány van, azt egyszerűen kivonja a te szervezetedből.Inkább arra figyelj, hogy te ne gyengülj le.Esetleg szedj valami vitamint.Én az első harmadban tartottam a súlyom, nem híztam, és nem is fogytam.Pedig nem hánytam egyszer sem, és állandóan éhes voltam, ezért ettem is, amit csak kívántam.Én voltam a legjobban meglepődve.Én a 14. héten kezdtem elhízni, azóta sajnos bepótoltam.
2010. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
En most 10hetes vagyok, es eddig -3kg. De nekem az orvos azt mondta ez normalis ilyenkor. Ne aggodj nem lesz semmi baja a babanak.
2010. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bettnya ***** válasza:

Szia!

Én már a 10. héten vagyok, 168 cm magas, és még csak 58,5 kg. :( Előbb mértem.. Az elmúlt 2 és fél hónapban 1,5 kg-t híztam. Eszem folyamatosan, mmint legalább 5-6-szor 1 nap, minden földi jót, de nem hízok én sem. :(

Mindenki riogat, de azért én nem izgulok!

Nőjön a picur, ne mi! ;)

Boldog babavárást! :)

2010. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!