Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovuláció után 4 nappal lehetsé...

Ovuláció után 4 nappal lehetséges?

Figyelt kérdés
Ovu után 4-5 nappal vagyok. Minden másnap voltunk együtt a kedvesemmel. Tudom, tudom, hogy nem érezhetnék semmit, de nekem soha nem voltak menzesz elötti tüneteim, most viszont nagyon fáj a mellem, eléggé szurkál a méhem/petefészkem(?) bal oldalt, és rettenetesen fáradt vagyok.... elképzelhető, hogy baba lett? 👼

2020. jan. 21. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon szeretned a babát ugye?? Ne figyelj ne keress jeleket.Ha sikerult akkor nagyobb lessz az orom.Szorítok nagyon.
2020. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, de nem a "tüneteid" miatt. Én is drukkolok.
2020. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Képzeld én is szinte ugyanígy vagyok!

Csak én 6. dpo-n járok. De pont 4. dpo-n kezdtem érezni nagyon enyhe görcsöket, betudtam az ovuláció utóhatásának. De másnap is ugyanúgy éreztem, főleg délelőtt. De annyira enyhe volt, hogy lehet hogy beképzeltem. Ma meg délelőtt már sokkal erősebben éreztem és voltak nyilallások is, de délutánra már megszűntek. Most már nem érzem.

A cicim nyomásra fáj.


Én azért nem vagyok meggyőződve, hogy nálam ez babát jelent :( Lehet csak a bélmozgást éreztem, vagy bármi mást :( És még túl korai is hogy bármit érezzek.


De nagyon szeretnék én is kisbabát!

2020. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 2 hete ugyanezt éreztem és azóta érzem és már 3 + 2 hetesek vagyunk. 4 hetestől már hánytam. :-( Talán azért, mert 5. terhesség? SOK SIKERT NEKTEK IS!!!
2020. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is éreztem magamon ezeket a tüneteket, sőt, még a jobb petefészkemnél is éreztem furcsa égő érzést, amit eddig szinte soha. De annyiszor csalódtam, nem mertem beleélni magam. Aztàn nemvàrtam, nem is jött, de a mindjàrt megjön érzés megvolt. Rà 2 napra este egy hirtelen ötlettől vezérelve csinàltam egy tesztet, ami pozitív lett. 😍(Aztàn màsnap màsik 4-et) 😁

Most vagyunk a màsodik trimeszter elején. Drukkolok nektek! 😊

2020. jan. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi lett veled azóta? Nálam pont ez van, ovu után vagyok az 5. napon és hajnalban bal oldali petefészeknél erős görcs és szűrő érzést tapasztaltam.
2021. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
10-én megszületett a kisfiam! ☺️💕
2021. jan. 24. 16:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, gratulálok
2021. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírásakor sikerült a baba. Egészséges, csodaszép kisfiú 💕
2021. dec. 6. 22:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem ovu után 3 nappal már jöttek a tünetek. Én rendkívül hormonérzékeny vagyok és egyből megéreztem, hogy itt van valami.

Most vagyok az ovu utáni 4ik napon és húzódik a méhem, mint amikor az elsővel voltam terhes és ha lehajolok érzem.

Az is lehet ilyenkor, hogy korábban estem teherbe a ciklus elején.

szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!