Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig fájhat a hasam missed...

Meddig fájhat a hasam missed ab után?

Figyelt kérdés

Múlt hét pénteken /6 napja/ volt a műszeres befejezése az elhalt terhességemnek, azóta még vérezgetek (hol erősebben, hol gyengébben) és elég sokat fáj a hasam, sokszor kiegyenesedni ill. ülni is nehezen tudok! Meddig tart, míg annyira regenerálódik a méhem, hogy nem lesznek ilyen fájdalmaim? Van valami, amivel enyhíthetném ezeket a tüneteket illetve segíteném a méhem gyógyulását (felkészítve ezzel a következő terhességre)?

Az első mensi után menjek kontrollra, ugye?

Köszi a segítséget!


2008. nov. 19. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyátalán nem fájt,még aznap sem.Vérezni is csak 1napig véreztem.De nem vagyunk egyformák.Menj el a dokidhoz,nekem műtét után két hét mulva kellett menni.3honapot mondott a védekezésre és utána lehetett probálkozni.Gondolom addig eltatr a regenerálódás.A méhszájad is huzodhat össze ha használtak lamináriát,ez is járhat fájdalommal.
2008. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok,pihenj sokat.
2008. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem egyáltalán utána egyszer sem. Én is csak egy napig véreztem, viszont 3 hétig barnáztam, igaz írtó keveset. 5 hétre j9tt meg minden fájdalom nélkül. Most várom a következőt, jövő hónapban pedig újra próbálkozunk. Én nem hagytam abba a Gravida szedését, illetve vettem barátcserje homeopátiás bogyókat gyógyszertárban és azt szedem a ciklus minden napján. Ez segíti a méh regenerálódását, illetve regulálja a ciklust. Első mensi után kell visszamenni kontrollra, de szerintem neked lehet menni kellene ha továbbra is ennyire fáj a pocid, mert ugyan mondták, hogy fájhat kb. 2-3 hétig is és a vérzés is természetes, de ha leülni sem bírsz az nem feltétlen jó. Vagy legalább hívd fel a dokid és mondd el neki, nyugtasson meg. Próbálj már most pozitívan gondolkodni, hogy a következő alkalom már sikeres lesz. Nyugalom, sok pihenés és minden lesz, 3 hónap múlva újra lehet próbálkozni! Fel a fejjel!
2008. nov. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval nekem sem fájt...
2008. nov. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és minden rendben lesz, korán van még, bocsi!
2008. nov. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!