Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24. hétben járok. Nagyon...

24. hétben járok. Nagyon sokszor fáj--szinte mindíg, a combtövem, a hüvelyem, és a szeméremdombom. Normális ez ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
hát sajna igen! előző babámnál 26 hetesen kezdett nekem is sajogni mindenem a medencém körül, de most a másodiknál már 18(!!!!!!!) hetesen elkezdte.. szóval készülj, másodjára minden intenzívebb lesz és hamarabb is jelentkezik majd minden nyavaja :) kitartás! tágulgatnak a csontok, inak, felkészül a tested!
2010. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lányommal nem tudom mikor volt ilyen, talán valamikor a végén. Most 32 hetesen egyik napról a másikra ki akarnak törni a lábaim, fáj odalenn, de ekkora még nem is voltam soha, az tuti, és ez még csak fokozódni fog nálam is, mert ikrek.

Kitartás! Egyébként nem minden nap van, vannak növekedési hullámok (nap vagy napok), legalábbis nálam. Ha épp nem ilyen nap van, semmi gondom.

2010. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mehed egyre nehezebb es egyre inkabb terheli a huvelyed es a medenced. Nekem elmult, vagyis inkabb hozzaszoktam ugy 3 het alatt.
2010. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok és már vagy két hete nekem is detto ezek a tünetek. Hol jobb, hol rosszabb, de még elviselhető keretek közt van.
2010. júl. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most lehet megöveztek,de örülök,hogy nem vagyok egyedül ezekkel a tünetekkel,mert így látom,hogy ez természetes!

Nekem Ő már a 3.kisbaba lesz,de nem most szültem utoljára:

Nagyobbik lányom éppen MA 14 éves:)

A kicsi meg 9-et tölötte a múlt hónapban.Így nem emlékszem ilyen tünetre,csak mintha a végén ért volna ilyen...

2010. júl. 22. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:
:) Minden terhesseg mas, meg akkor is ha ugyanaz a kismama.
2010. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!