Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez nem vetélés, ugye? (lentebb)

Ez nem vetélés, ugye? (lentebb)

Figyelt kérdés
Az előbb voltam wc-n és a fehérneműmön egy barnás hosszú csíkot láttam, nagyon megijedtem! Így kezdődik egy vetélés? Mit csináljak? Volt már valaki hasonló helyzetben? (azt hiszem pont most jönne meg a menzeszem,ha nem lennék terhes) 9 hetes vagyok.
2010. júl. 21. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az csak alvadt vér. Ha vetélésed lett volna, összeroskadtál volna a fájdalomtól.
2010. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
először is ne ijedj meg!!!Úgy tudom a szervezet emlékszik arra, hogy meg kéne jönnie,ennek a jele is lehet!meg hát ha meg volt száradva már kicsit, akkor lehet nem is volt olyan barnás mikor jött, csak elszíneződött a bugyidon...azért pihenj, és figyelgesd mi lesz ha tovább barnázol, a wc papír is olyan, akkor irány a doki.
2010. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp doki azonnal. Inkább menj feleslegesen, mint hogy baj legyen.
2010. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Doki!A vetélés nem biztos,hogy görcsel jár.NEkem első babám elment,csak pici barnázás volt,semmi vérzés,se fájdalom.De valakinél normális-szóval irány a doki,vagy ügyelet!Inkább menj feleslegesen!!!!!!!!!
2010. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak emlékeztető vérzés, mivel pont akkor jelentkezett, amikor menstruáltál volna.De elég ijesztő lehet, és igazuk van azoknak, akik azt írták, hogy irány az orvos.Biztos nincs baj, de terhesség alatt a legjobb az, amikor se vérzés, se barnázás nincs.Ne gondolj a legrosszabbra, de jót sem jelent.Inkább menj ezerszer feleslegesen, mint egyszer maradj otthon, és baj legyen.Most otthon úgyse tudnál megnyugodni.Csak akkor leszel nyugodt, ha orvos mondja, hogy semmi baj nincs.
2010. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, semmi gond! :) 8 és fél hetes, 2cm, és nagyon szépen ver a szívecskéje. :) Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 21. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!