Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecen klinika vagy kenézy...

Debrecen klinika vagy kenézy melyik a jobb ki hol szült?

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 22:37
 1/3 anonim válasza:
Én a Kenézybe szültem, igaz hogy vizsgálatokon nagyon sokat kellett várnom, de maga a szülés nagyon kellemes volt ott, főleg hogy 19 órát vajudtam. Szülés után megkerdeztek hogy egyedül szeretnék lenni vagy szobatarsakkal, én egyedül voltam a picivel, nagyon szép kis szobát kaptam, kedvesek voltak, velem is a picivel is. :)
2019. dec. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tesóm is a Kenézyben szült, sokkal jobbakat hallott róla, mint a klinikáról, elégedett volt mindennel.
2019. dec. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Klinikán szültem. Mindennél elégedett voltam. A szülésznő nagyon rendes volt (nem volt fogadott), figyeltek ránk, de feleslegesen nem zavartak.

Utána 2 ágyas szobában voltam. A baba végig velem volt. A csecsemősök kedvesek voltak, segítettek ha kellett, mindenre szívesen válaszoltak. Segítettek a szoptatással is, mit hogy érdemes.

Majd a tesót is ott szeretném szülni.

2019. dec. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!