Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok és felfáztam,...

31 hetes vagyok és felfáztam, mivel kezelhetném magam?

Figyelt kérdés
1-2 napja érzem, hogy kellemetlen a pisilés, még nem olyan vészes, mit tehetek ami a babának sem árt?
2007. dec. 10. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
fürödj jodozott sos vizben.nekem ezt tanácsolták és bejött
2007. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mindenkép menj el nőgyógyászhoz!!!

valószínüleg laborba küld és gyógyszert ad.nam szabad játszani a felfázással főleg terhesen!

nem akarok kötözködni az előttem szólóval ,de terhesen nem ajánlott a kádfürdő!

Igyál nagyon sok folyadékot főleg sok teát és pár nap alatt rendbejössz!

2007. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltétlenül fordulj orvoshoz, ne kezelgesd magad! Ne is várj tovább, kérj időpontot! Valószínűleg antibiotikumot kapsz majd. Jobbulást!
2007. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj dokihoz, vagy védőnőhöz, vigyél reggeli vizeletet. Addig is igyál nagyon sokat, próbáld ki a forró-gőzölő kamillatea fölé guggolást, ha a pocak még lehetővé teszi ezt az igencsak kényelmetlen pozitúrát. Nagyon fontos hogy kezeltesd ki magad! 37 hetes kismama
2007. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!