Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt hiszem felfaztam. Mivel...

Azt hiszem felfaztam. Mivel kezelhetném?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel kb 3 órán átt csücsültem a lépcsőn. Ma reggelre, pedig olyat érzek a veséimben, mintha régtol viszatartanám a vizelésem.

Ami a vizeletem illeti, kicsit barnás volt, és mindha vér lett volna benne.


2010. szept. 25. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha lehet, akkor nagyon gyorsan menj el egy orvoshoz! Akár ügyeletre is!


Anyukád nem tanított meg rá hogy nem csücsülünk hideg dolgokon órákon át??


Őszintén remélem, hogy nincs vesemedence gyulladásod, de a tünetek alapján még az is lehet!

Lehet, hogy csak hólyaghurutod van, de mindkét esetben menj el orvoshoz!


A véres (színű) vizelet nem játék!!!!

2010. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást :)

Az a helyzet, hogy a vieletem már rendes szinű, de az utolsó 3 csepp rózsaszin.

2010. szept. 25. 17:36
 3/4 anonim válasza:
nekem meg neonzöld ,sztem lekellene vágnod a farkad-és nemlesz rózsaszín a vizeleted!
2010. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cydor válasza:

vese(medence) gyulladásnál inkább tejszerű színű fehér (sok fehérje) a vizelet (a gyulladás miatt az is ürül aminek nem kéne) a barnás alvadt véres vizelet inkább vese vagy hójag sérülésre az élénk piros/rózsaszín vizelet húgyuti sérülésre utal.

bármelyik is, általában csípő, fájó érzés kíséri, és vagy a bordák alatt héton vagy medende tájon érintésre finomabb ütögetésre hevesen érzékeny, fáj.

2010. nov. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!