Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol érezni a baba csuklását?

Hol érezni a baba csuklását?

Figyelt kérdés
Ahol a feje van vagy ahol a háta? Nem tudok rájönni, hogy hogyan fekszik, hetekig tudtam de most elfordult és nem értem mije hol lehet. A csuklását jobb oldalt éreztem a legerősebben. 35. Hét
2019. okt. 27. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Állítólag a magzatvíz is vezeti a hangot így pontosan nem lehet tudni. Én mindig lent érzem, meg fejjel lefele is van. De hol jobb jol bal oldalt csuklik.

Szintén 35.hét :)

2019. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Tyű, első, ez a válasz gyorsan ment nulláról százra 😂

1.) A csuklást nem a hang miatt érezni, hanem mert összerándul a baba. Nem tudom, te szoktad-e mondjuk a mikró sípolását érezni ha befogod a füled.

2.) MINDEN víz vezeti a hangot, ahogy a magzatvíz is. De ennek semmi köze a csukláshoz.


Mivel a csuklás a rekeszizom görcse, ezért nyilván a mellkasánál/pocakjánál/hátánál lesz a legnagyobb amplitúdó, nem ahol a feje van. Én személy szerint mindenhol egyformán éreztem anno.

2019. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én senkit sem pontoztam le. Akinek van tapasztalata hogy tudja hogy feküdt a baba és hol volt a legerősebb a csuklas az segítség. Én is érzem az egész hasamban de ha odateszem a kezem jobb oldalt volt erős és máshol épp hogy
2019. okt. 27. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg oda simult a háta. :)
2019. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nrkem az egész hasam rángott elsőre
2019. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 khniki ***** válasza:
100%
Ahol a hátikója van. Az utolsó 2 hónapban tudod legjobban kitapintani, amikor már kitölti az egész pocit.
2019. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!