Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz, ha abbahagyom a...

Mi lesz, ha abbahagyom a szedését? (Utrogestan)

Figyelt kérdés
Jelenleg 8 hetes terhes elmúltam, és még szedem a napi 1 utrogesant. Napi 3-mal kezdtem, csak már csökkentettük. Az orvosom azt mondta, ne szedjem már, van szívhang, egészséges a pici, de én mégis félek. Mi van ha most befejezem és vérezni kezdek vagy elhal a Pici? Nem a 11.hétig kell szedni? Tapasztalatokat szeretnék!
2010. júl. 15. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalat még nincs, én 9 hetes vagyok, s tegnap maradtunk abban a dokival, hogy fokozatosan elhagyhatom a gyógyszert, én hiszek neki - ez a megtapadást segíti, s úgy tűnik, hogy ez mindkettőnknél sikeres volt! Jó babavárást!
2010. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az orvosnak hinnék.
2010. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a 12. hétig szedtem. Szerintem mondd el a kételyeidet az orvosnak. Elvileg a 12. hétre fejlődik ki a méhlepény és veszi át a progeszterontermelést a petefészektől.
2010. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12. hétig szokták szedni. Ha előbb abbahagyod, gond lehet, mert sokszor van olyan, h a sárgatest (ami a progeszteront termeli)hamarabb elhal, mint ahogy a méhlepény átveszi a szerepét (a 12. héten), és akkor nem tud tovább fejlődni a baba. Ilyen szempontból a 9-12. hét elég rizikós.

Ha szeded 12. hétig, ez csak segít, nem tudsz ártani vele.

2010. júl. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En szedtem az 5. hettol a 9. hetig. Eloszor napi 2, majd nappi 1. En is feltem tole hogy mi lesz ha baj lesz, de az eg vilagon semmi nem tortent, a babam makk egeszseges, hetfon voltunk uh-n es ma vagyunk 12+1 hetesek.


Ne aggodj, ha az orvosod latja hogy a baba szepen feljodik es eros, egeszseges akkor hinni kell neki, o tudja mit csinal!

2010. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!