Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire jó pontosana hidegpárásító?

Mire jó pontosana hidegpárásító?

Figyelt kérdés
kaptam anyumtól.Arra is jó hogy hűtse a szobát?Vagy arra nem?Azt tudom hogy a betegségekre.Csak mert megpusztulok már ettől a melegtől(panel),és a párom mondta hogy kapcsoljam be a párásítót.De nemtudtam arra jó-e,ezért kérdem.Szerintetek?Vagy nincs értelme?Köszönöm a válaszokat!(36h)
2010. júl. 15. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ősszel-télen nagyon száraz a levegő, ezért mi hidegpárásítót veszünk, nem hűti a szobát, hanem úgy majd a babának jobb lesz, segít abban, hogy ne vegye furcsán a levegőt, ne köhögjön stb.
2010. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)Azt tudom hogy a babának segít sokmindenben,ezért is kaptuk anyumtól,de akkor erre a célra hogy kicsit hűtené a szobát nem jó:)Sebaj,jövőre valami klímát beszerzünk mert nem lehet elviselni sajnos panelba ezt a meleget...:(
2010. júl. 15. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!