Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes genetikai uh-on...

12 hetes genetikai uh-on miket vizsgálnak, mondanátok tól-ig határértékeket, hogy mettől meddig jó pl a tarkóredő, meg amiket még vizsgálnak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Látom még nem írtak ide...

Értéket nem tudok mondani, hogy mennyinek kell lennie.

Azt viszont tudom, hogy a nyaki redő (azaz az NT) értéke nélam 11 hetes terhesen 1,3 volt és azt teljesen jónak találta az orvos. Mégegyszer hangsúlyoznám, hogy ez 11 hetes terhesen lett nézve nálam, ugyanis éppen úgy esett a magánorvosi vizsgálatom időpontja. Kérdeztem, hogy megnézi-e 1 hét múlva, és feleslegesnek találta, mert a baba korának megfelelt a mért érték.

Kellemes babavárást!


(24 hetes kismama)

2010. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a tarkóredő 3mm-ig jó a többi a méretek a babától függnek hogy fejlődik mi mindig kisebbek voltunk a terhességi kórhoz úgyhogy az nincs határértékhez kötve a lényeg hogy minden uh-ra fejlődjön egyre nagyobb legyen ,a fej körfogatát ,a combcsontot ülőmagasságot ilyeneket szoktak mérni
2010. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. júl. 14. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Jah és azt elfelejtettem arra válaszolni, hogy mit néznek még a nyaki redőkön kívül...

Hát megnézi a baba paramétereit, hogy jó-e a szívműködése/szívhangja, látható-e mind a 4 végtag, megfelelő mennyiségű-e a magzatvíz, látható-e valami "deformáció" a babán illetve a magzat fekvését. Meg hát a többi rutinvizsgálat vérnyomásod,súlyod

2010. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!