Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyérre használhatom az...

Aranyérre használhatom az Aloe Vera First-öt?

Figyelt kérdés
Szülés közben elég durván kijött az aranyerem, és a gátsebemre jó a First, de "hátrébb" is használhatom? Segít? Vagy arra használjak mást? KÖSZI!! :-))
2010. júl. 14. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hiába fújod be kívülről az aranyeret nem fogja elmúlasztani. Nekem az orvos írt ki kúpot és kenőcsöt, nagyon jó mindkettő. Inkább menj el orvoshoz vele minthogy szenvedj.
2010. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Az Aloe Vera sokmindenre jó, de szerintem orvoshoz kéne mended. Ha nem kezelik időben rosszabb dolgok is kialakulhatnak belőle. Mivel valószínűleg csk kenőcsőt és kúpot kapsz a panaszaidat meg tudják szüntetni. Én is használtam Aloe Vera-ás termékeket, mert nehezen jött össze a baba, de semmit sem segített. Annyiban volt jó, hogy a vérképem szuper volt. Inkább orvos lásson most mint később legyen nagyobb baj.

Üdv:22 hetes km

2010. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!