Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Minden kijön...

Mit tegyek? Minden kijön belőlem, étel, ital.

Figyelt kérdés

Egész nap nem tudok se enni se innei.Elviselhetetlen hányingerem van,amit leküzdök az egy óra múlva ki is jön.

Semmi erőm,nagyon gyenge vagyok,egész nap fekszek.

Utrogestan h.kúpot használok,Hipp Natal-t szedek.

Mi az,amit lehet ezek mellé szedni hányás és hányinger ellen?

Csak kedden megyek dokihoz,de addig kikészülök!

7hetes


2008. nov. 14. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg ebben a helyzetben tudom nehéz de én már végig csináltam, rengeteget hánytam a babavárás alatt. Próbálj meg inni citromos vízet vagy ami hányingerre hányásra még jó gyömbért (ginger ale). én gyömbérkapszulát szedtem reggel este 2X. A fagyi is segít lehűt és nehezebben jön ki. Rágcsálj háztartási kekszet vagy ropit. vigyázz arra, hogy innod mindenféleképpen kell hogy ki ne száradj!! Javulást kívánok!!25 hetes kislány anyukája
2008. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a B6 vitamint, illetve érdeklődj homeopátiás bogyók után.
2008. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7.5 hetes vagyok, eddig nem nagyon kinzott hanyinger, de vagy 3-5napja egyre tobbszor, szinte egesz nap. Ha eszem valamit, akkor azert, ha ehes vagyok, azert... Szerencsere meg nem hanytam idaig, de meg be lehet potolni barmikor. Nekem 2het mulva kell vedonohoz mennem, UH meg csak a 12.het korul lesz (elso). Magne B6-om egyelore nincs, majd vmikor jovo heten kapok postan. :(
2008. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Teljes mértékben átérzem a helyzetedet. Én még a 4-dik hónapban is olyan beteg voltam, hogy alig birtam felkelni! Egész nap hánytam, szinte már a semmit, 9kg-t le is fogytam. Nekem semmi sem segitett, aztán egyik napról a másikra megszűnt. Remélem neked mihamrabb elmúlik, és élvezheted a terhesség gyönyörű napjait!
2008. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mentolos rágó nekem bejött de valamikor nekem is az segített ha inkább minden kijött.Első három hónapban szinte végig ugyanígy voltam 14. hét után kezdett javulni de 2 nappal ezelőtt előjött 3 napra ismét.Remélem holnap már jobb lesz.A lényeg hogy próbálj sokat inni, hideg vizet, lassan kortyolgatva.Enni meg egyél bármit amit megkívánsz nem baj ha nem főtt étel sőt nekem a dokim azt mondta annak idején hogy kerüljem is.Nekem írt Dedalont meg Magne B6-ot Dedalont egyszer B6-ot párszor vettem be mert nem nagyon segített rajtam csak a kidós hányás.Kitartás!!!

17 heteske

2008. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!én is igy voltam:(!15hetesen mult el egyik naprol a màsikra.Nekem az orrombol is jott ugy hànytam.A napi kozlekedèsem az az àgybol a furdoig tartot!Kaptam valami italt a dokitol nem tudom màr mi a neve(mert kulfoldon èlek)de azt is,nem hazudok 3percig tudtam magamban tartani.Ja ès a kupot pedig kikakiltam egybol:(.A hideg levego mentolos ràgo nekem is segitett.én 4kilot fogytam.

A fèrjem mèg az ugyeletre is bevitt mert nagyon aggodott.De csak annyit mondtak normàlis kaptam egy vitamint.Amit persze kihànytam.Valoszinu csalàdi oroksèg.Tesom ès anyukàm is igy volt:)Ne aggodj

2008. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!