Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez csak babona? Tapasztalatok?...

Ez csak babona? Tapasztalatok? Beindulhat a szülés? Mire kell vigyázni?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok,és ez a nagy meleg engem is megvisel,ráadásul frontérzékeny is vagyok,fáj a fejem állandóan,ha számomra nem kedvező az időjárás.Azzal riogatnak,hogy be ne induljon a szülés hamarabb.Ki se mozdulok csak ameddig nagyon muszáj,inkább bent pihenek a hűvös lakásban.
2010. júl. 12. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
a front csak azoknak indítja be a szülést, akiknek előbb utóbb úgyis beindulna. Nekem a 32. héttől el volt öregedve a lepény, 34. héttől minden nap voltak jósló fájások...38. héttől kaptam oxytocin terhelést minden héten, rengeteg front volt, már minden hasonló korú kismami megszült, csak én nem 41 hetesen császároztak. Mi is azt hittük, majd a frontok...aztán a kórházban mondták, hogy ettől nem kell megijedni korábban sem, mert nem indítja be a szülést, csak ha már egyébként is idő van.
2010. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A frontok valóban beindíthaják a szülést, de ne aggódj, nem beindítják, csak beindíHATják, és nem ennyire korán. Inkább azoknál akiknél mondjuk 1-2 hét van hátra és más mondjuk nyitva a méhszáj kicsit vagy ilyesmi....


Majd ha már a vége felé jársz, örülni fogsz a frontoknak és várni fogod őket :)

Pl. most hogy múlt héten volt egy kis hidegfront, megkérdeztem az orvosom, hogy sok baba született-e aznap éjjel amikor jött az esőzés, és mondta hogy hajjaj, nagyon sok :) Én most 38. hetet kezdtem és én is figyelem így a végén már az időjárást neten hogy mikor várható fronthatás :)


Jó babavárást és ne aggódj, még korán van a szülés beindulásához :)

37 hetes kismama

2010. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!