Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen voltam cukorterhelé...

20 hetesen voltam cukorterhelésen, akkor 7,4 lett a terheléses, és diétát javasoltak, be is tartottam, a 24. héten a terheléses 5,8 lett. A diétát továbbra is tartanom kell?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen kell tartani a diétát, mert azmiatt lett jó az eredményed. Ha abbahagyod a diétát , akkor megint visszaáll a rosszra, és károkat okozhat. A terhesség előrehaladtával egyre nagyobb a rizikófaktor, mert a szervezet nagyobb terhelésnek van kitéve, de amit eddigettél azokat a cukorfeldolgozás szempontjából jól csináltad.

A normális cukorszinted viszont csak a szülés után fog helyrerázódni.

2008. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 12. hétnél már 8 felett volt és azonnal diéta lett. Most 25-nél járok (azóta is 5 hetente járok terheléses cukorra) de köszönhetően a diétának azóta minden eredményem szép.

Nekem végig tartanom kell a diétát, az fix.

2008. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 16. heti lett 7,4, de nem mondták, hogy diétázzak, csak annyit, hogy még belefér.
2008. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!