Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Corinfar terhesseg alatt...

Corinfar terhesseg alatt felporgeti a szivem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!26 hetes kismama vagyok,magasvernyomassal kuzkodok a terhessegem eleje ota.4x1 dopegytet szedtem eddig de a doki felirta melle a 2x1 corinfart is,ezzel nincs is semmi baj szedtem 1 hetig mert gyanus volt hogy allandoan utana egy oraval ugy dobog a szivem hogy majdnem kiugrik a helyerol.tiszta halalerzet volt amikor utoljara beszedtem.(mellekhatasokban irjak ezt)elmentem a hazi orvosomhoz mondtam neki mi a problema azt mondta ne szedjem csak akkor ha hirtelen nasgyon magasra ugrana a vernyomasom.(kardiologus ra irta a leletemre es az orrom hegyere kototte hogy csak szigoruan tartosan150/90 felett szedjem a corinfart.Viszont a korzeti doki mindig cseszeget,bunko velem,olyan beszolasai vannak hogy ennyi idosen vekonynak kene lennem es nem lennenek ilyen problemaim...konyorgom rendornek tanultam,milyen legyek?piszkafa?foleg terhesen?mar felek hozza elmenni es azt mondani hogy nem szedem a corinfart e okbol kifolyolag.Segitsetek kerlek!
2019. júl. 26. 18:04
 1/2 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem bele irni hogy 21 eves leszek lehet ez az oka amiert nem szimpatizal velem a doki...

A corinfar nelkul 130-140 korul mozog a vernyomasom

2019. júl. 26. 18:08
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza a kardiológushoz s mondd el amit ide leírtál hátha ír másik gyógyszert.házi orvossal ne foglalkozz.nemelyik olyan bunkó hogy csak na,ha meg vékony lennel az lenne a baj.minden jót neked vigyázzatok magatokra a könnyű szülést kívánok:)
2019. júl. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!