Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz helyett gondolkodsz...

Vanmegoldás kérdése:

Abortusz helyett gondolkodsz esetleg az örökbeadáson?

Figyelt kérdés

szept. 28. 07:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Örökbe adtam.
szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem
szept. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem gondolkoztam.


1. a terhesség megviseli a szervezetet, és sokkal nagyobb kockázattal jár a nőre nézve, mint egy abortusz.


2. amúgy sem akartam magamban hordozni annak a férfinak a gyerekét, aki bántalmazott. Hogyne. Elköltöztem, abortáltam a magzatot, és hálsiten történet vége.

szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Nem tenném. Azért kihordani egy babát, hogy másnak adjam? Nem tudnék azzal a tudattal élni, hogy valahol van egy gyerekem.

Ezenkívül a terhesség megviseli a testet, tönkre is teheti, a szülés egy horror, és utána még magyarázkodni is kell az ismerősöknek, hogy hova lett a gyerek.

szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges válaszolni erre a kérdésre, a kérdező (férfi) rád ír majd, hogy örökbe akarnak fogadni, és hogy válaszd őket magánúton...
szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
5. Nyilván ez a cél, azonnal észrevehető már a fogalmazásból is.
szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 meg a kérdező nevéből.. :D
szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Mindig védekezünk, de ha esetleg emellett csúszna be a gyerek, akkor sem szülném meg.
szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem valószínű. Rengeteg kockázata van a terhességnek és a szülésnek.


Amúgy én sajnálom a kérdezőt. Az egész meddőségi procedúra szörnyű, évekig kell úgy élni, hogy tehetetlen vagy, nem vagy befolyással a saját életedre, hiába küzdesz nem tudod elérni azt az életet, amit élni szeretnél (ha meleg párról van szó, akkor meg még kilátástalanabb a helyzet.)

Te vágysz rá, vársz rá, mások meg elvetetik. És ez akkor a legvackabb amikor valaki missed ab-el kerül a kórházba azok közé, akik önszántukból vannak ott.


Embriót valószínűleg fogunk adományozni. Ők már ott vannak, értük már nem kell plusz kockázatot vállalni, és azzal a gondolattal meg tudok barátkozni, hogy lehetséges, hogy lesz valahol egy biológiai gyerekem, akiről nem tudok, de ezzel másnak segítek, hogy szülő lehessen.

De ahhoz nem vagyok elég önfeláldozó, hogy ezért az egészségem kockáztassam.

szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező!


Itt válaszolok a privát üzenetedre.

Ezt írtad:

"Nő vagyok és igen, örökbe szeretnék fogadni. 10 éve várok gyerekre és csak beteg gyereket ajánlanak. Ilyen nagy bűn, ha esetleg valaki nem ölne meg egy magzatot és felnevelhetnénk. De te nagyon fifikás vagy, lebuktattál. Gratulálok!"


1. 10 évet nagyon ritka esetben vár valaki, még Pesten is, kisbabára, származi kikötéssel. Egyedülállóként fogadsz örökbe?


2. Az örökbefogadók eldönthetik, hogy milyen betegséggel rendelkező gyereket vállalnak be, ki lehet zárni akár az összeset, ilyen esetben hosszabb a várakozási idő, de ebben az esetben biztos nem ajánlanak ki neked beteg gyereket.


Kezdem azt hinni, hogy totál illegális úton, határozat nélkül akarsz örökbefogadni.

szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!