Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » SOS. Esemény utáni utàn 4...

SOS. Esemény utáni utàn 4 hónappal ez normális? Többi lent

Figyelt kérdés

Júniusban vettem be eseményutánit.

Bevétel után 2 hetet barnáztam, majd szünet nélkül átváltott piros vérzésre a barnázásom, mensis tünetekkel, így mensinek tudtam be.

Azóta minden hónapban megjött pontosan, és ugyanannyi napot mint szokott, viszont nem olyan erős vérzéssel, és nem olyan fájdalmakkal mint szokott, illetve a vérzésem sem az a piros mint szokott. Az előző mensim is ilyen barnas piros volt, a mostani meg inkabb barna.

Tudom hogy megzavar nagyon az eseményutáni. De ez normális ami történik velem? Normális hogy 6 napig pirosas-barnás vérzésem van mensikor? Jelenlegi mensim eddig barna inkább… parázom kérlek segítsetek



ma 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Terhessegnek semmiképpen nem jele, hogy Verzel rendszeresen...
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha barna az is verzesnek szamit?
ma 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
ma 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!