Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A férfiak miért gondolják...

A férfiak miért gondolják azt, hogy van beleszólásuk az abortusz kérdésbe?

Figyelt kérdés

Annyira fárasztónak tartom, hogy a legtöbb ember, aki ellenzi az abortuszt az egy férfi. Talán abban az esetben megértehtő, ha egy párnak mondjuk becsúszik egy nem várt terhesség, akkor azért célszerű kettesben megbeszélni a dolgot M, viszont ebben az esetben sem gondolom azt, hogy a férfi tagnak kéne fölényben lennie. Nem a férfiak lesznek terhesek, nem ők hordják ki és szülik meg a babát, akkor miért kell szerencsétlen nőket érzelmileg is zsarolni a hülyeséggel?

Én teljesen megértem az etikai hátterét a dolognak, de egy nem várt terhesség nem csak egy óvatlan együttlét eredménye, hanem akár egy erőszak eredménye is lehet. Nyilván senki nem szeretne egy olyan gyereket kihordani és megszülni, ami egy erőszak által fogant.

Szóval kérdem én, hogy miért jó ez?

Ez a kérdés egy tiktokon terjengő videó által formálodott a fejemben, ahol egy konzervatív férfi próbált meggyőzni liberális fiatalokat az abortusz rosszságáról.



szept. 12. 23:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%

Ennek marha egyszerű megoldása volna. Bárki, aki ellenzi az abortuszt, annak oda kell passzolni egy nem kívánt babát, hogy nevelje fel. Majd átgondolná a paraszt.

Ha egy párnál besikerül egy nem tervezett baba, ott lehet a férfinek is szava abban, hogy legyen-e abortusz vagy nem, de amikor valaki csak másoknak pofázik, hogy az abortusz rossz, vagyis "más f*szával veri a csalánt", na az egy agyatlan idióta mind.


Az abortusz legyen mindig legális, de RITKA, azaz a sok barom inkább fordítsa az energiát a fogamzásgátlás népszerűsítésére, hogy ne legyen szükség abortuszra.

szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A férfi akkor szólhat bele ebbe, ha a nő a párja, VAGY pedig a tulajdona, ahogy a régebbi rendszerekben volt, vagy pedig a társadalom olyan, hogy a nők egyértelműen a férfiaknak vannak alárendelve. Egyenjogúságnál ilyen nincs.
szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
11. "Bárki, aki ellenzi az abortuszt, annak oda kell passzolni egy nem kívánt babát, hogy nevelje fel." Adja örökbe!
szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Én miért nem abortálhatom a 12 éves fiam? Vagy a kocsimat feltörő C-t?
szept. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
#13 tehát neked se kell egy nem tervezett gyerek! Milyen furcsa…
szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
#14 talán mert tőled független élő emberi lények? Egy pár hetes embrió se nem független, se nem teljes értékű ember. Lehet te azon a szinten vagy, de a többség szerencsére nem.
szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
16%
15. Tervezett sem. Nekem nem kell gyerek. Na jó..., egy 16 éves diáklány jöhet!
szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Ha mar besikerul a baba akkor fel kell nevelni

Ha meg fostok tole akkor ne dugjatok

szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%
#13 És te hány nem kívánt babát fogadtál örökbe? Egyet se? Akkor ne pofázz bele, hogy más elveteti-e vagy sem!
szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
#17 És ha a barátnőd teherbe esne, akkor nyomnád, hogy tartsa meg, mert az abortusz rossz, te meg lelépnél, mert neked nem kell gyerek? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Erről beszéltem, nagyon könnyen veritek máséval a csalánt :D
szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!