Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A férfiak miért gondolják...

A férfiak miért gondolják azt, hogy van beleszólásuk az abortusz kérdésbe?

Figyelt kérdés

Annyira fárasztónak tartom, hogy a legtöbb ember, aki ellenzi az abortuszt az egy férfi. Talán abban az esetben megértehtő, ha egy párnak mondjuk becsúszik egy nem várt terhesség, akkor azért célszerű kettesben megbeszélni a dolgot M, viszont ebben az esetben sem gondolom azt, hogy a férfi tagnak kéne fölényben lennie. Nem a férfiak lesznek terhesek, nem ők hordják ki és szülik meg a babát, akkor miért kell szerencsétlen nőket érzelmileg is zsarolni a hülyeséggel?

Én teljesen megértem az etikai hátterét a dolognak, de egy nem várt terhesség nem csak egy óvatlan együttlét eredménye, hanem akár egy erőszak eredménye is lehet. Nyilván senki nem szeretne egy olyan gyereket kihordani és megszülni, ami egy erőszak által fogant.

Szóval kérdem én, hogy miért jó ez?

Ez a kérdés egy tiktokon terjengő videó által formálodott a fejemben, ahol egy konzervatív férfi próbált meggyőzni liberális fiatalokat az abortusz rosszságáról.



szept. 12. 23:55
1 2 3
 1/25 Justinianus ***** válasza:
2%

"tiktokon terjengő videó által formálodott a fejemben"

Ha ennyire futja, inkább menjél aludni.

szept. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek, hogy ennyire triggerel, hogy ezek a videók gondolkodásra késztettek, és szerettem volna mások véleményét is elolvasni ezzel a témaval kapcsolatban.

Biztosan én vagyok hülye, mert valóban nem létezik az az opció, hogy ha egy kérdés és annak a leírása nem szimpatikus, akkor csak továbbállok, anélkül, hogy egy értelmetlen, semmit mondó választ adnék. :))

szept. 13. 00:28
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Tőlem nyugodtan szülje meg, de utána elém ne kerüljön gyerektartást tarhálni!
szept. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Nekik könnyebb moralizálni, nem az ő testi-lelki egészségük megy gallyra egy nem kívánt terhességgel. Sokuk szerintem bele sem tud gondolni, milyen érzés lenne ilyen formában elveszteni a testük felett az irányítást (tisztelet a kivételnek).
szept. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Mert a ferfiak osztoszonlenyek csak dugnak egy jot, aztan a tobbi a no dolga
szept. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
4%
4. 5. És a nő minek engedi magád dugni gumi nélkül? (Most az erőszakot hagyjuk!)
szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szereti a gumit
szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
7. Akkor van még kismillió módja védekezni a bab ellen. De a betegségtől, mivel fog?
szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
#6 Hagyjuk már ezt, hogy csak az eshet teherbe, aki nem védekezik. Egyszer nekem is esemény utánit kellett bevennem, pedig védekeztünk, mint mindig. Szerencsére nem estem teherbe, de nagyon megnyugtató, hogy ha mégis megtörtént volna/megtörténik egyszer, akkor van választásom.
szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
9. Ezért kell a KOMBINÁLT védekezés. Szívesen!
szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!