Mehetek a Családvédelmi Szolgálathoz úgy, hogy csak egy pozitív terhességi tesztem van?

Figyelt kérdés

Nagyon sok idő kivárni a 6-ik hetet mire a doki kimutatja a terhességet, utána ki tudja felveszik e a telefont a CSVSz-nél, és ha teszem azt plusz 2 hétre kapom az időpontot akkor máris 8 hetes vagyok, azután jön a második alkalom majd mire kapok időpontot a kórházból, ki is futok a 12 hétből.

Ezért arra gondoltam, hogy 5 hetesen kérek időpontot a CSVSz-hez, nekem ne húzzák az időt.



szept. 11. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy hülyeség. Pozi tesztel nem mehetsz csak orvos álltál adott papírral. Nem fogsz kifutni hidd el.
szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem kapsz plusz két hétre időpontot. Senki nem fog veled foglalkozni, ha pozitív a teszted. Az semmit nem jelent. Az orvostól kell egy igazolás, hogy élő terhesség
szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

És mikor mehetek a legkorábban az orvoshoz? A petezsak is élő terhesség nem értem minek kell elhúzni az időt a 6ik hétig.

Amúgy a CSVSz hamar ad időpontot?

Van egy alap betegségem amin folyamatosan ront a terhesség, sajnos. Ezért vagyok kikészülve, mert 1 hónap múlva már nagyon rossz állapotban leszek.

szept. 11. 16:48
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

#3 A petezsák nem élő terhesség. Onnantól és addig élő terhesség, amikor van szívhang. Te is addig élsz, amíg a szíved dobog.


Az ilyen korai terhességek nagyon nagy része végződik vetélésseln, nyilván Murphy törvénye, hogy általában nem azoké, akik nem szeretnék megtartani, de ilyenkor még tényleg bármi történhet.

szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor a hatodik hét elején már mehetek a dokihoz?

Igen, valóban bármi megtörténhet még, volt sajnos annak idején vetelesem, missed abom is a 12ik héten, progeszteron hiányom is van.

szept. 11. 17:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazoltan van betegségek ami mellett egy terhesség veszélyes rád akkor nem kell csvsz. Hanem az orvos aláírhatja a papirod és már csináljak is!
szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

6-7 hét körül menj orvoshoz.(előbb nem lesz szívhang, és vissza kell menned)

Azzal az igazolással kérhetsz időpontot a csvcshez.

Ő 3 nap gondolkodási időt ad, és utána mehetsz vissza.

A befizetett csekkel, a védőnői igazolással, az orvosi papíroddal hívhatod az altató orvost és tűzik ki az időpontot a kórházban.

Amíg nincs meg az egyik, nem tudsz időpontozni a másikhoz. Csak így sorban. Időben vagy.

szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első megbeszélésre elmehetsz orvosi lelet nélkül is, csak a másodikhoz kell a megállapított, élő terhesség.
szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos igyis el fog húzódni még 1 hónapig :(
szept. 11. 20:39
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Időben vagy, nyugi.

Nem hosszú hetekkel később adnak időpontot.

Múltkor egy majdnem 10 hetes jött rá előző nap, hogy terhes, és el tudta intézni.

szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!