Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Altatnak vagy érzéstelenítés...

Altatnak vagy érzéstelenítés van az abortusz esetén? Lent több

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hogy terhes vagyok, de nem szeretném megtartani a babát. Anyagi és családi okok miatt és hát van egy 10 hónapos ördögszekerem is. Hogy is van azabortusz az elmeselné hogyan zajlik és kb mennyi pénzbe lenne?

aug. 25. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Először a nőgyógyászhoz kell menned, hogy megállapítsa a terhességet. Ha már van pulzálás, élő a terhesség protokollból megkérdezi, hogy kívánt terhesség-e. Megmondod nem, abortuszt szeretnél. Ő kiállít egy papírt, amivel elmész a lakóhelyedhez tartozó CSVSZ-be. Ott egy védőnővel fogsz beszélni, akinek az a dolga, hogy beszélgessen veled arról, miért nem akarod megtartani, és megoldásokat is kínál, ami esetleg arra ösztönözne, hogy megtartsd. Utána kapsz 3 nap gondolkodási időt, ami ha letelt visszamész, és közlöd, hogy döntöttél. Ha továbbra is kitartasz amellet, hogy nem akarod megtartani, kapsz egy csekket amit be kell fizetned, ők pedig átküldik a papírjaidat a körzetes kórházadban. Utána elmész műtét előtti vizsgálatokra és egyeztetsz időpontot műtétre. Ez a procedúra durván 10 nap-2 hét.
aug. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

Szia, nekem úgy volt,hogy a nőgyógyász aki a korhazban volt adta az idpontot a szivhang igazolast, 6dik hètben tortent az abortusz,mivel hamarra kaptam idopontot. A CSVSZ a csekket, és a tudnivalókat a lelki testi felépulesrol elmondja ha emberileg rendes,viszont tobb indokot kell majd nála felsorolnod miert nem akarod megtartani.

A korhazba ehgyomorra kell menni,az idopontra,engem befektettek,kaptam frontint,akarmikor hivhattam a novert, ott is kellett alap orvosi infokat papirra rogziteni mèg utolag.

Ha nem volt még szulesed akkor feltesznek par orara egy laminaris palcat, vagy amennyi hetes terhes vagy annál tobb ideig kell fenn lennie az a legrosszabb resze.

A műtét maga boditas altalaban, injekcio alapjan beajul az ember kb.

Verzes fajdalom pàr hetig, emelni szexelni nem lehetett, menstruáció 1 honap alatt visszaáll általában, attól fugg a test mennyire van megviselve, mennyire tud gyogyulni.

aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12%
Borzalmasan fajdalmas , a kaparás az brutális. Utánna ha elmúlik az érzéstelenítő mész neki a falnak
aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%
#13as, ez egyáltalán nem igaz. Kérlek ne ijesztgess senkit téves információkkal.
aug. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezen én is végig mentem,nekem egészségügyi oka is volt és igen mellette egy 4hónapos pici császár után.ennek lassan 3éve és lelkileg mai napig borzasztó pedig tudom,hogy akkor jól döntöttem magamért,magunkért!

Ha megvan minden papírmunka,bemész a kórházba reggel ahol megvizsgál az orvos.ha hüvelyi szülés volt akkor nem adnak de ha császár akkor jön az a bizonyos tágítás.kellemetlen,de kibirható.majd várod a sorod.Rövid altatás alatt végzik.pár óra után hazaengednek!Velem kedvesek voltak mindenki egytől egyik.Tudták,hogy miért történik 🥺 kitartást 🙏

aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!